reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Jestem już po genetycznym. Wszystko w porządku! :) Wyszedł 13t5d, dzieć ma 77mm, niestety dosyć krnąbrny bo nie chciał się odpowiednio ułożyć. Lekarka wysłała nas na spacer i po coś słodkiego :) Po 20 minutach trochę lepiej dał się zbadać (chodziło o kark). Ryzyko wad wyszło bardzo niskie, tętno 150, sprawdzony każdy organ, przepływy dopplerem, nawet paluszki policzone :) Niesamowita ulga... :) Termin porodu na razie na 16 lipca.
 
EwciaZ właśnie to był powód zakupu Harrym zaraził mnie w gimnazjum szwagier 11 lat starszy he he milo się go czytało , łatwo wciągał to samo miałam z W.K. i teraz Jedwabnik gładko idzie :)
 
Jestem już po genetycznym. Wszystko w porządku! :) Wyszedł 13t5d, dzieć ma 77mm, niestety dosyć krnąbrny bo nie chciał się odpowiednio ułożyć. Lekarka wysłała nas na spacer i po coś słodkiego :) Po 20 minutach trochę lepiej dał się zbadać (chodziło o kark). Ryzyko wad wyszło bardzo niskie, tętno 150, sprawdzony każdy organ, przepływy dopplerem, nawet paluszki policzone :) Niesamowita ulga... :) Termin porodu na razie na 16 lipca.

To tak jak u mnie wg rozmiarów bobo 13t5d i termin na 16.07 ale suwaczek narazie zostawiam jak jest wg skorygowanego OM i termin na 20.07 bo mam jeszcze 3 termin hehe
 
A spada tobie te ciśnienie po pół godziny? Moja gin mi mówiła ze jak glowa boli to ciśnienie zmierzyć i jak jest ponad 140/90 i po pół godziny nie spada to do szpitala

Nie sprawdzałam :confused2:

Mój syn ma przedstawienie w Domu Kultury i szukam kostiumu kota:eek: Póki co nigdzie nic nie ma

Gratuluję wizyt Dziewczyny :tak:
 
reklama
jee a u mnie juz w poniedzialek wizyta i nie moge sie doczekac.. tatus pierwszy raz zobaczy ruszajace sie malenstwo;) a jutro jade zrobic tsh morfologie i mocz..
 
Do góry