reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

to znowu ja ;-) weszłam na stronkę lux medu odebrać wynik online i co się dowiedziałam że mieszkam w ŚWIDNIKU na ulicy kalinowej :-D normalnie aż mi ciśnienie się podniosło może i to są moje wyniki ale nie mam 100% gwarancji tak więc jutro przed pracą muszę znów tam jechać:angry:

pewnie inteligenta laborantka wpisała moje nazwisko w system a tam wyskoczyła jej jakaś magdalena ......... dziwi mnie że nie zastanowiła sie jak adres wyskoczył no sory ale gdzie świdnik a gdzie biała podlaska normalnie brak słow.......
 
reklama
Witam,Moja wizyta krótka i konkretna,bąbel raczył się przeciągać tylko ale to ułatwiło lekarzowi pomiary,przezierność 1,1 więc perfect! Ma już 71,7 mm,serducho żwawo bije dalej 177.Następna wizyta 12 lutego i może już płeć się ujawni:tak:Ze mną gorzej bo mam anemię....znowu i schudłam kilo,tez dziwne bo nie wymiotuje i wg..hmm


Gratuluję wizyt!!i zazdroszczę informacji o płci!

Żegnam się na dwa tygodnie,może uda mi się czasem zajrzeć:-D
 
Pytanko mam...czy któraś z mamuśiek miała zastrzyk Anty-D? Chciałam się dowiedzieć jak to wygląda i czym różni się od normalnego zastrzyku,bo niestety czeka mnie za jakiś czas :-)
 
Jestem już po genetycznym. Wszystko w porządku! :) Wyszedł 13t5d, dzieć ma 77mm, niestety dosyć krnąbrny bo nie chciał się odpowiednio ułożyć. Lekarka wysłała nas na spacer i po coś słodkiego :) Po 20 minutach trochę lepiej dał się zbadać (chodziło o kark). Ryzyko wad wyszło bardzo niskie, tętno 150, sprawdzony każdy organ, przepływy dopplerem, nawet paluszki policzone :) Niesamowita ulga... :) Termin porodu na razie na 16 lipca.

U mnie tez 13t5d termin 16 lipca :)
 
Witam się wtorkowo :-)

super, że wszystkie wizyty pozytywne :)
Ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy po przerwie - oj, nie było lekko to poogarniać... Potem dentysta. Na szczęście nic pilnego nie mam, ide znowu na kontrole za 2 miesiące to zobaczymy czy się nie rozwinie dziadostwo jakieś.
Teraz młody śpi, a ja nadrabiam zaległości forumowe :-)
Ja wizytuję w czwartek i nawet mojemu M udało się wziąć wolne i pójdzie ze mną oglądać malucha :-D
Dziewczyny, ja się boję tego USG... Nie wiem dlaczego, ale panicznie się boję...:dry: Też się tak bałyście/boicie?
 
Witam się i ja po wizycie :) moje szczęście ma 16 cm a więc idzie dokładnie z suwaczkiem:-)
Mój R po raz pierwszy miał okazję zobaczyć naszego maluszka - ślicznie fikał nasz brykuś kochany:-D

Ja dziś też odebrałam wyniki i mam zapalenie w organizmie spowodowane chorobą , mam przepisany antybiotyk :wściekła/y:
 
reklama
Do góry