reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja też nie wierzę we wróżby, ale pobawić się można:)) Ja sobie zaplanowałam ile dzieci, jakiej płci i w jakim wieku będę rodzić i na razie się sprawdziło w 100% :)
 
dziewczyny, pewnie już któraś z was wróżyła sobie kiedyś z obrączki ile będzie mieć dzieci, jakiej płci.. kumpela mówiła że jej się sprawdziło.. i jak jej mąż robił to tyle samo dzieci i w tej samej kolejności mu wyszły:) to i my z ciekawości spróbowaliśmy:) mamy mieć 4 dzieci dz ch ch dz mojemu też tak wyszło.. jestem ciekawa czy to się sprawdza? jak myślicie? czy to tylko taki zbieg okoliczności?:-)
Ja w to nie wierzę, mojemu mężowi wróżyła jakaś babeczka z pracy i wyszło mu 2 synów a ponoć nigdy nikomu się nie pomyliła, pierwsza urodziła się i córcia i wszystko wskazuje na to, że druga też będzie córka:) noo chyba że ma tych synów z kimś innym hehehe ale za to przyleciał do niego kumpel czy to prawda, że się pomyliła bo wywrózyła mu 5 dzieci a ma już 4 i jest dla niego nadzieja hehehe

ps. dziewczyny, które biorą Pregna Plus na allegro jest oferta za 2 op po 30 szt za 56,84 z wysyłką, bo u mnie w aptece 46 zł kosztuje 1 opakowanie
 
ja tam nie wierzę w żadne wróżby, jak dla mnie to są pierdoły. czasem się może sprawdzić przypadkiem, ale takie przepowiadanie np. ilości dzieci jest śmieszne, bo to człowiek decyduje czy urodzi kolejne, a nie "los".
 
Cześć kobietki
U mnie brak sił. Ta pogoda mnie zabije.. znowu boli mnie głowa a wiadomo co się z tym wiąże, najchętniej bym ciągle leżała. A już sama się na siebie denerwuje, że nawet posprzątać mi się nie chce :( Mój T sie śmieje, że ja bardziej jak inwalidka a nie kobieta w ciąży bo ciągle tylko aua aua, to mnie boli, to mnie boli.. :wściekła/y:
Kunda, ja wczoraj też bylam na szczepieniu z siostrzeńcem i do okała były same 6 tyg dzieciaczki, takie malutkie bezwładne.. ;) aż się buzia sama cieszy.

Miq, a mogłabyś podać linka do aukcji, ja biore pregne i jestem zainteresowana zakupem :)

Btw. zjadłabym zupki - kapuśniaku albo barszczu ukraińskiego noo..
 
Gratuluję Dziewczyny wczorajszych wizyt. Pięknie rosną nam fasolki :-)
Widzę, że panuje epidemia bólu głowy. Nie dajcie się i oby szybko przeszło.

U mnie dziś od rana praca zdalna z domu. Mimo, że krwiak się już wchłonął, to lekarz nie zalecił powrotu do nerwówki w pracy. Mam samodzielne stanowisko i wiem, że 3 miesiące nieobecności musiałabym szybko nadrobić. W domu się jednak pracuje inaczej.

Dzwoniłam wczoraj do szkoły rodzenia przy szpitali św. Zofii i zapisałam nas już na zajęcia od 8.04. Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale z racji tego, że szkoła jest finansowana z budżetu miasta i zajęcia odbywają się wieczorem, wolałam to zrobić wcześniej.

Miłego dnia :-)
 
Cześć kobietki
U mnie brak sił. Ta pogoda mnie zabije.. znowu boli mnie głowa a wiadomo co się z tym wiąże, najchętniej bym ciągle leżała. A już sama się na siebie denerwuje, że nawet posprzątać mi się nie chce :( Mój T sie śmieje, że ja bardziej jak inwalidka a nie kobieta w ciąży bo ciągle tylko aua aua, to mnie boli, to mnie boli.. :wściekła/y:
Kunda, ja wczoraj też bylam na szczepieniu z siostrzeńcem i do okała były same 6 tyg dzieciaczki, takie malutkie bezwładne.. ;) aż się buzia sama cieszy.

Miq, a mogłabyś podać linka do aukcji, ja biore pregne i jestem zainteresowana zakupem :)

Btw. zjadłabym zupki - kapuśniaku albo barszczu ukraińskiego noo..

proszę, też już sobie kupiłam PregnaPLUS 2x 30kaps.= 60kaps. ciąża karmienie (4964136559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ooo kapuśniak....


angi nie masz za dobrze?:p

Bosz tak mi sie jabłek zachciało, że nie patrząc na hulający wiatr ruszyłyśmy z córka na spacer iii chyba za mało kupiłam bo Lila już 2 zajada heheh
 
reklama
W pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia przy szpitalu na Madalińskiego i byłam średnio zadowolona, w sumie wszystko wiedziałam już. W ogóle będzie któraś z Was rodzić na Madalińskiego? To będzie mój trzeci poród tam.
 
Do góry