reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Super:-)
U mnie zaczął się 6 tydz jutro kolejna wizyta u lekarza i badanie krwi ponieważ mam zbyt niski progesteron:-( i biorę crinon 8 żel ale jestem pozytywnej myśli:tak:
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
 
reklama
Hej dziewczyny po dogadaniu się z Michaliną przejęłam prowadzenie listy lipcówek.

Wkrótce wkleję aktualną listę i miała bym do was ogromną prośbę.

Dziewczyny, które pominęłam, a także nowe, które do nas dołączyły proszę by napisały do mnie na pw wiadomość z informacją o chęci wpisania na listę z potencjalnym terminem porodu :) Z góry dziękuje :)
 
dokladnie Patka czekamy;) ja wczoraj juz sie uspokoilam na czescie:) widzialam nozki raczki slyszalam mocno bijace serduszko.. teraz tylko czekac do 19grudnia na prenatalne i mam nadzieje ze zadne nieprawidlowosci nie wyjda i ze dzidzia zdrowa bedzie:)
 
Hej dziewczęta :)
Wczoraj byłam u swojej pani ginekolog odnośnie zmiany tej luteiny dopochwowej na doustną. Dostałam duphaston. Oraz krople naturalne na mdłości które u mnie o dziwo nasilają się przed snem. Wczoraj byłam mega śpiąca, w zasadzie zasuwam do 15-16 a potem leżę już plackiem i zasypiam.. A kiedy mam iść spać do łóżka nie umiem zasnąć.. :( do tego budzę się i latam do wc. Mam ogromną ochotę położyć się na brzuchu ale tak mnie piersi bolą że hej.. Smaczki mam na kwaśne... Więc może będzie chłopczyk :) :)
Przed świętami wybieram się do szpitala na badania prenatalne.
 
niestety co do snu ja mam tak samo... mimo ze jestem spiaca to i tak krece sie caly czas a nie spie.. do tego mdlosci tak samo albo pojawiaja sie w nocy albo wieczorem i wez tu spij. coz wiem tylko ze jakos musimy to przetrwac mam nadzieje ze bedzie lepiej.
 
reklama
witam :)
moj brzuch i tak jest duzy wiec na razie nie widze roznicy :) co do snu to spac mi sie chce ciagle ale nocki ciezkie bo synek do nas przychodzi w nocy i strasznie sie rzuca :baffled:wiec nie wyspana jestem.
karolina co to za kropelki sa na mdlosci. mnie tez na wieczor mecza :(
 
Do góry