reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ja już mam wybrane, dla dziewczynki wpadło od razu, dla chłopca trochę się namyśleliśmy (;
to pochwal się:p my z pierwszym dzieckiem nie mieliśmy problemu, odrazu była Lilianka a o chłopcu nawet nie myśleliśmy
teraz po głowie chodzi mi Emilia a jak będzie chłopiec?hmm nie mam pojęcia
 
co do imion mi bardzo podoba sie Liliana a mojemu Lena;) wiec zobaczymy:p a co do chlopca nie wiem Mikolaj i Łukasz chyba najbardziej wchodza w gre:p
 
Ja jeszcze nie gadałem z moim na ten temat dla dziewczynki raczej nie będzie problemu mi się podoba pola ale mojemu napewno się nie spodoba albo może maja no nie wiem a dla chłopaka chciałam filip ale się dowiedziałam ze jedna dziewczyna z mojej okolicy da swojemu synowi filip i teraz sama nie wiem. Głupio tak bo może se pomyśli ze od niej zgapilam. Na chłopaka nie mam więcej pomysłów. Pierwsze dziecko miał być oliwier a urodziła się oliwia :)
 
mnie się podobało bardzo Tola i Lena, ale tak nazywają się dzieci moich bardzo bliskich koleżanek, więc wiadomo (;

jeśli będzie dziewczynka, to Ida (choć rozmyślałam jeszcze nad Polą), a chłopiec - Eryk.

doszłam do wniosku, że jak spojrzę na malucha, to może nagle będzie olśnienie "musisz się nazywać tak i tak" :D

@A1990: w którym szpitalu chcesz rodzić?
 
mnie się podobało bardzo Tola i Lena, ale tak nazywają się dzieci moich bardzo bliskich koleżanek, więc wiadomo (;

jeśli będzie dziewczynka, to Ida (choć rozmyślałam jeszcze nad Polą), a chłopiec - Eryk.

doszłam do wniosku, że jak spojrzę na malucha, to może nagle będzie olśnienie "musisz się nazywać tak i tak" :D

@A1990: w którym szpitalu chcesz rodzić?


jeszcze nie mam zielonego pojecia:p chodze do gin prywatnie i wiem ze ona pracuje w bielanskim wiec moze.. ale tez biore pod uwage szpital w pruszkowie bo mam niedaleko ale tez nie wiem czy caly czas bede tu mieszkac czy przypadkiem przed porodem nie zmienie miejsca zamieszkania tak wiec poki co nic nie wiem:p a Ty?
 
jeszcze nie mam zielonego pojecia:p chodze do gin prywatnie i wiem ze ona pracuje w bielanskim wiec moze.. ale tez biore pod uwage szpital w pruszkowie bo mam niedaleko ale tez nie wiem czy caly czas bede tu mieszkac czy przypadkiem przed porodem nie zmienie miejsca zamieszkania tak wiec poki co nic nie wiem:p a Ty?

o, a do kogo chodzisz? bo ja też prywatnie (Medicover) i mój też pracuje w Bielańskim (;
ale ja myślałam albo o Inflanckiej albo o Żelaznej (Św. Zofii).

ja jestem z tych co to muszą mieć wszystko ogarnięte, już mam nawet plan porodu (;
 
o, a do kogo chodzisz? bo ja też prywatnie (Medicover) i mój też pracuje w Bielańskim (;
ale ja myślałam albo o Inflanckiej albo o Żelaznej (Św. Zofii).

ja jestem z tych co to muszą mieć wszystko ogarnięte, już mam nawet plan porodu (;
a chodze do Magdaleny Holownia. Przecudowna lekarka uwielbiam ja;) no ja nic nie wiem kurde;p wiem na razie sie jeszcze nie zastanawialam:p
 
co do imion mi bardzo podoba sie Liliana a mojemu Lena;) wiec zobaczymy:p a co do chlopca nie wiem Mikolaj i Łukasz chyba najbardziej wchodza w gre:p
Lilianke polecem, ale musicie wiedziecz czy przez "n" czy "nn" heheh a Lenkę ma bratowa:)

patka90 oo Oliwia też mi się podoba, ale znajomi maja Oliwkę

pani.olga heheh fajne podejście, ale jak będę znała płeć to ja bym wolała po imieniu mówić do brzucha heheh
ale z tym planem porodu to żartujesz cooo? u nas 2 lata temu mój plan porodu do kosza wywalili ...
 
reklama
pani.olga heheh fajne podejście, ale jak będę znała płeć to ja bym wolała po imieniu mówić do brzucha heheh
ale z tym planem porodu to żartujesz cooo? u nas 2 lata temu mój plan porodu do kosza wywalili ...

no, ja w sumie od początku jestem zaprogramowana na to, że to będzie dziewczynka i Ida, więc mam nadzieję, że tak właśnie będzie (; na razie mówimy "gumiś", a moja mama standardowo "fasolka" :D

no, przygotowałam, a czy go wezmą pod uwagę to się okaże. dlatego też wybieram pomiędzy takimi szpitalami, które mają najwięcej pozytywnych opinii. zresztą ja jestem awanturna, więc jakby co będę gryźć i kopać (;

a chodze do Magdaleny Holownia. Przecudowna lekarka uwielbiam ja;) no ja nic nie wiem kurde;p wiem na razie sie jeszcze nie zastanawialam:p

ja do Marka Śliwińskiego, bardzo fajny facet, zleca wszystkie badania :)
a co do szpitali to warto zajrzeć: Gdzie rodzić - szpitale i oddziały położnicze, lokalizacje, opinie i Szpitale - Dzieci-Warszawa.pl
 
Do góry