reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Michalina lacze sie w bolu :( I tule :*
Witam mowe mamusie
Obiecuje, ze nadrobie jak tylko wyjde na prosta I opanuje te nudnosci I wymioty. Z Ala udalo sie po ponad miesiacu teraz mam nadzieje, ze nie bedzie to tyle trwac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Wczoraj badanie moczu robiłam bo w poprzedniej ciąży która obumarła miałam bakterię e-coli :( Na szczęście wyniki moczu wzorowe :)

Młody po 2 tyg nieobecności w przedszkolu znowu kaszle a był tylko tydzień (ręce mi opadają:sorry:) Popołudniu idziemy do lekarza i zobaczymy co to za cholerstwo się przyplątało tym razem:confused2:
 
Witajcie dziewuszki jak się czujecie?

Michalina giga kac to idealne określenie. Czuje się dokładnie tak samo, jakbym była na kacu który nie chce za nic w świecie odpuścić.

Paula witaj, większość z nas jest w ciąży po raz kolejny więc wiemy troszkę więcej, ale zapewniam Cię że w pierwszej ciąży, siedziałam na necie i się dokształcałam w każdym temacie byłam zupełnie zielona. :)

U nas znowu jakieś choroby się panoszą. Młodego nie puściłam do przedszkola bo kaszle znowu. Mi niby oskrzela odpuściły ale gardło boli. Jak nie urok to s.... zawsze coś.

Dziewczyny macie pozakładane karty ciąży już?
 
Witam,widzę że lipcowe dzieciaczki nie maja litości co do niektórych z nas......byle do końca pierwszego trymestru dziewczyny...choć przerażająca jest wizja świąt z mdłościami i wymiotami ale to dużo czasu jeszcze i na pewno przejdzie!
Mama Patryka syn sąsiadów od września był w przedszkolu może miesiąc ciągle chory,aż strach się bać bo my naszą we wrześniu chcemy dać do przedszkola.....
Ewelak to cierpliwą masz córcię choć pierwszy rząd też pewnie zrobił swoje;)super taki wypad;)
Paula witaj,dzięki i również gratuluje:-)

Ja nie mam karty ciąży bo i wizyta dopiero 25 mam nadzieje że od razu mi założy,stres okropny im bliżej tym większy,też tak macie?wtedy też pewnie poznam termin z usg i napiszę do michaliny o wpis do lipcówek ot wszystko formalnie:tak:bo to chyba ona prowadzi tak?
 
Witam serdecznie
Mam na imię Monika i wszystko wskazuje na to, że jestem w drugiej ciąży.Starsza córcia skończyła już dwa latka i niezły łobuz z niej. Może kilka słów o mnie... Lilcia była dzieckiem, "długo" wyczekiwanym (chociaż, dla niektórych pół roku to tylko chwilka). Długie cykle jeszcze wydłużały starania, ale metoda męża codziennie do skutku" przyniosła efekty:-D Córcia urodziła się w 41 tc przez cc - zagrażająca śmierć płodu - ale to długa historia. Z drugim dzieckiem chcieliśmy poczekać aż pójdę do pracy, jakoś tak wyszło, że będąc w ciąży z Lilką zamknęli moją firmę i na szczęście miałam prawo do wszystkich świadczeń. Siedząc w domu z córcią odkryłam w sobie "talent" i założyłam małą firmę - robię opaski, spódniczki, dodatki do sesji fotograficznych. Zarobek z tego niewielki póki co, bo działam legalnie i co miesiąc zus pożera prawie 300 zł ale na pampersy jest a przede wszystkim ogromna satysfakcja. Oprócz tego pomagam znajomej w dekoracjach ślubnych i weselnych - to moje drugie hobby:-) hmm a jak to wyszło z drugą dzidzią? odstawiłam Lilę od cyca, prawie 2 lata ją karmiłam, miałam przejść na zwykłe tabletki anty, poszłam po receptę, a lekarz do mnie: a może @ nie przyjdzie i niedługo znowu się spotkamy? no i się nie pomylił. Nie przyszło nam do głowy, że tym razem tak szybko się uda, oboje z mężem się bardzo cieszymy. Pierwsza wizyta usg w poniedziałek, idę prywatnie, żeby załapać się przed 10tc, a potem na NFZ. Z Lila całą ciążę prowadziłam prywatnie, teraz nie mogę sobie na to pozwolić, więc będę ciążę prowadziła na NFZ a prywatnie pójdę na ważniejsze badania. Objawy? mdłości, ten paskudny metaliczny posmak, tkliwe cyce a i 3 pozytywne testy:)
To się nagadałam :-D
 
Witaj miq!! Gratulacje! :)

Anieok ja też jeszcze nie mam bo jutro dopiero idę do gin na wizytę, a jak nie będzie serduszka to jeszcze na kartę poczekam :)

Ninex - taaa też mam nadzieję, że do świąt przejdą mi mdłości :p
 
Super ze dziecinnie nas przybywa :)
Ja tez jestem w sprawach ciążowych niedoświadczona bo to moja pierwsza ale rownież dużo czytam na necie jeśli mnie jakis temat zaciekawi. Dziewczyny czas mi sie tak niemiłosiernie służy juz sie nie mogę doczekać 1 grudnia i pierwszego usg. Nie wiem dokładnie jak to jest w Angli z karta ciazy ale słyszałam ze dają dopiero w trzecim miesiącu :/ ale dowiem sie wszystkiego na pierwszej wizycie :)
 
ja tez nie mam jeszcze karty ciazy bo jak bylam w 5t6d i bylam na wizycie gin powiedziala ze u nich zaklada sie karte ciazy od 8tygodnia tak wiec na nastepnej wizycie 2 grudnia bede miala zalozona:)

a tak wogole do dziewczyn z warszawy wiecie moze ile kosztuje cytomegalia igM igG w jakich laboratoriach? czy ceny raczej takie same?
 
Ja w pierwszej ciąży też dużo czytałam , zwłaszcza tu na bb - uwaga BB grozi uzależnieniem i znajomościami na lata:)
ja prywatnie mam wizytę w pon a na NFZ 1 grudnia. Już powinno być widać ładna fasoleczkę:)
 
reklama
No u mnie tez niema jeszcze karty.. i zastanawiam się czy 1.12 w ogóle ja dostane bo z tego co czytałam to mój lekarz wystawia ja dopiero od 3 msc.. :crazy: kochane skoro ostatni okres miałam 8.10- to 1.12 już powinno być serduszko prawda ?
To moja tez pierwsza ciąża, wiec jestem zielona i o wszystko się martwię i jestem w gorącej wodzie kompana :-)
 
Do góry