reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny jestem załamana właśnie byłam na pierwszej wizycie i nie widać pęcherzyka mówiła tylko ze w środku wygląda wszystko ciazowo ale pęcherzyka jeszcze nie widać. Płakać mi się chce. Jak było uwas? Według ovu to byłby 5 tydzień + 1 dzień
:( :( :(
 
Dziewczyny jestem załamana właśnie byłam na pierwszej wizycie i nie widać pęcherzyka mówiła tylko ze w środku wygląda wszystko ciazowo ale pęcherzyka jeszcze nie widać. Płakać mi się chce. Jak było uwas? Według ovu to byłby 5 tydzień + 1 dzień
:( :( :(
w 5 tc może nie być widać pęcherzyka, wszystko zależy od sprzętu jaki ma lekarza
 
miq- cykle 28, 29 dni więc licze że faktycznie już wypatrze serduszko na wizycie :(

patka90- nie stresuj się, może zrób bete to będziesz widzieć jak się rozwija.. :( :*
 
Kurcze Patka tak jak juz ktoś pisał zrób Bete i bedziesz widzieć. Ja ostatnia @ miałam 1.10 do zapłodnienia doszło 19.10 a na usg byłam 15.11 i było serduszko.
 
Dziewczyny, zwłaszcza w pierwszej ciaży, czy coś widać zależy po pierwsze od długości cykli, a po drugie od sprzętu a po trzecie od sprawnosci lekarza - czy potrafi dobrze "pogmerać" ;)
Więc nie ma co zupełnie porównywać. U każdej może być inaczej!! Jak wiecie najlepiej robić USG pierwsze 6-7 tydzień...ale wiem, cieżko wytrzymać..ja sama nie wytrzymałam :D

ninex ja prowadzę naszą kartotekę :D staram się na bieżąco uzupełniać, czasem mam lekki poślizg ze względu na mdłości...

dreamgirl jak z Tobą?Jak się czujesz? o której jutro masz wizytę? Bardzo się denerwuje o Ciebie i myślę dużo o Tobie!!!!

A1990 nie wiem ile kosztuje badania, ale przecież lekarz NFZ Ci zleci i nie będziesz musiała płacic

A ja kolejną wizytę też mam 1grudnia, ale dużo zdjeć się posypie wstedy!!!! A wtedy już głowę, rece, nogi będzie widać:D :D:D

Mi z mdłościami lekko lepiej, bo pije wode,herbate z cytryną imbirem,jem migdały.... fakt, rzygłam dziś,ale lepiej mi się zrobiło...
Tylko senność... jezuuuu, koszmar... w nocy mąż musi Wiki karmić bo ja nie mogę na nogach ustac...a jak WIki dziś spałato usiadłam na kanapie i nagle bach....śpie.....

A, że BB uzależnia - o tak, a że są przyjaźnie - o tak - ja jestem w grupie :starania po straconej ciąży - od dawna i mam mnóstwo koleżanek z którymi na żywo się spotykam :))) to są cudne przyjaźnie :)

Mam nadzieję, że jak już 1 trymestr się skończy i będziemy czuć się dobrze to jakieś spotkanie zorganizujemy w Warszawie (mówię o dziewczycnach z wawy i okolic) - aczkolwiek każda może przyjechać :D
 
Michalina jestem jak najbardziej za spotkaniem tylko moze lepiej po I trymestrze jak sie lepiej poczujemy.
Co do listy to pisałam do Ciebie wiadomosc ale nie wiem moze nie dotarła bo mnie na liście nie ma...
 
Ok ok juz się nie stresuje było po prostu za wcześnie za dwa tygodnie napewno będzie Kropeczka.
Oczywiście zrobiłam test
 

Załączniki

  • 1416402111418.jpg
    1416402111418.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Mochalina najsmieszniejsze jest to ze wlasnie to skierowanie mialam na nfz od lekarza aby tyle nie bulic kasy a tu co pani mi mowi ze jedno badanie jest platne oO ja sie pytam ze nie wiedzialam i czy karta placic mozna a ta ze nie no to nie. 70zl w przychodni w pruszkowie. tylko za cholere nie wiem dlaczego skoro wszystko na nfz bylo za reszte nie placilam za ten hiv toxo i te wszystkie ine a za to chca kase xD trudno pojde gdzies i zrobie;p
 
Do góry