reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

A1990 hmmm... ja robiłam w Urusie i miałam darmowe... hmmmm....

Wichurka Słoneczko, zaraz sprawdzę, bo coś mi się pliki poplątały!!!!!

Mea culpa :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Nazywam się Angelika, jestem z wawy i dołączam do was jako szczęśliwie spodziewających się mam :)
O miał być 30 października 5.11 już poleciałam na bete okazała się poniżej 1,2 ale z racji że miałam podejrzenie iż owulka była 25 października no i okresu dalej brak zrobiłam test w week :) oczywiście 2 kreski i beta z poniedziałku na poziomie 744,5 - 4-5 tc zakładany termin na razie przeze mnie 15.07 do lekarza wybieram się 1.12 :) o ile moja ciekawość tyle wytrzyma ;)

Jeśli natura pozwoli i wszystko będzie ok to będzie moje drugie dziecko. Pierwsza córka Oliwia z 5 lipca 2012r :)

Pozdrawiam ciepło i trzymam za każdą z was kciuki :)
 
Odnośnie badań ... moja znajoma była u gina w pon i usłyszała, że badanie krwi ma zrobić sobie płatne bo jest koniec roku i wyczerpali limity... porażka jakaś, te pierwsze morfologie ok można przeżyć ale potem tokspolazmozy i inne sa drogie ...:crazy:
 
W pierwszej ciąży byłam już między 4 a 5 tc u gina, kazał lekarz po 2 tyg przyjść ponownie by serduszko sprawdzić ponieważ na pierwszej wizycie pobiegłam za wcześnie :) więc na pewno będzie wszystko ok :)

Dziewczyny nie czytałam wszystkich stron ale mniej więcej - czy jakaś lista będzie prowadzona jak już wszystkie będziemy po wizytach? I czy do kogoś pisać? :)
 
uff to jak ja będę w 6 tygodniu i 4 dniu ciąży w trakcie wizyty to juz serce powinno być...nerwy mnie zjedzą bo umówiona jestem na 18.00.Ja za podstawowe badania będę płacić na te droższe mój lekarz pewnie przyjmie mnie na oddział jest ordynatorem oddziału szpitala w którym będę rodzić i taką ma praktykę,dobrze że grupę krwi mam zrobioną już po pierwszej ciąży to chociaż jedno odpadnie;)
angi witaj!widzę że córeczki mamy z tego okresu ja termin miałam na 3 lipca ostatecznie urodziła się 25 czerwca przez cc ale i tak mała różnica;)
 
hej dziewczyny. dzis mnie puscili do domu. wyglada na to ze ciaza jest o tydzien mlodsza,bedzie to 4t6d jest pecherzyk ciazowy ale jak na razie bez zarodka :( dzis tez nic sie nie pokazalo na badaniu. mam lezec i odpoczywac. nie wiadomo skad plamienie sie wzielo. wczoraj raz zalamilam czysta krwia ale troszke i szybko ustalo. powiedzieli ze moge stracic ta ciaze :(
patka to podobnie jak u mnie :(
 
(...)dreamgirl jak z Tobą?Jak się czujesz? o której jutro masz wizytę? Bardzo się denerwuje o Ciebie i myślę dużo o Tobie!!!!

Miło, że pytasz :) Naprawdę. Ja tu regularnie zaglądam, tylko na razie nie piszę za wiele, bo wiadomo - stres. A jutro mam wizytę o 16:30. Także pewnie około 17:30 będę w domu i wówczas dam znać :)

Póki co czuję się normalnie, czyli nic złego nie czuję, nie mam żadnych plamień, cycki bolą odrobinę mniej, senność już powoli się zmniejsza. Także generalnie jest dobrze - przynajmniej na zewnątrz :) Jutro się okaże jak jest wewnątrz.

Buziaki!
 
reklama
michalina dali mi duphaston 2x1 i lezenie. za tydzien mam zrobic usg jak sie nie pojawi zarode to juz nic z tego nie bedzie. nic wiecej nie zrobia.
 
Do góry