reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam Koleżanki :) Mam na imię Zosia i razem z mężem oczekujemy naszego drugiego skarbu a córeczka Patrycja 6 lat siostrzyczki lub braciszka.
Jestem po drugiej wizycie u ginekologa. Termin porodu obliczył mi na 27 lipca :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
;/ a te zeby Cie bolaly jak je wyrywalas? czy nie odzywala sie wogole? bo moja 8ani razu mnie jeszcze nie zabolala.. kurde no sama nie wiem:( nie chce aby mnie w ciazy zaczelo bolec bo wtedy stan zapalny sie robi:(

luknijcie na filmik!:) o nas i o maluszkach ktore sa w brzuszku:) https://www.youtube.com/watch?v=u3CKUQFRXDs

A1990 myślę że jak one są zdrowe to nie ma co teraz z nimi szaleć i kombinować jak nie były jeszcze robione ani nic się z nimi nie dzieję. Najlepiej było by się skonsultować z ginem i może jeszcze z jednym dentystą czy to teraz ma sens i jest bezpieczne. Aż tak szybko zdrowy ząb się nie po psuje a po porodzie jak by co to zawsze możesz ściągnąć więcej mleka, dokarmić albo cokolwiek po kombinować innego ja ekspertem z dentystą nie jestem ale tak jak mówię widziałam koleżankę po rwanych 8-mkach makabra u niej była

angi-wawa przybij "5" u anss też piątki szaleją,przy żadnych zębach nie było takich cyrków:/

No właśnie do tej pory u nas najgorsze były trójki no ale 5-tki nie dość że się schodzi to jeszcze maruda jak nie wiem ehhh


Witam Koleżanki :) Mam na imię Zosia i razem z mężem oczekujemy naszego drugiego skarbu a córeczka Patrycja 6 lat siostrzyczki lub braciszka.
Jestem po drugiej wizycie u ginekologa. Termin porodu obliczył mi na 27 lipca :)

Witamy nową mamusie :)
 
Patka jeszcze 2 tyg :( cala wiecznosc.
Macie jakies sposoby na bolacy zoladek I palacy przelyk?

To tylko 2 tygodnie mi zostały jeszcze 3. Ale umnie nie jest tak źle mnie tylko popołudniu mdli ale da się wytrzymać.
Herbatka melisa jest dobra, po malutku jak byś piła to może twój żołądek by przyja. A spróbuj w aptece się dowiedz bo są napewno jakieś krople na żołądek na naturalnych składnikach które kobiety w ciąży mogą brać.
To jeszcze znalazłam może ci pomoże
Żuj gumę - każdą oprócz miętowej. Guma zwiększa ilość śliny i ułatwia dzięki temu trawienie.
 
Ostatnia edycja:
yoska cześć :)

angi życzę cierpliwości z tymi zębami. My na etapie kłów jesteśmy i doskonale Cię rozumiem.

patka90 tak, ja ze Sz-na. Pierwszy poród w Zdrojach z fundacją "Zdroje" i drugi planuję tak samo. Chciałabym sn, ale moja Pani ginekolog naciska mnie na cesarkę. Będę myśleć bliżej terminu :)

U nas dzisiaj leniwie, mdłości jak codzien 10-16, a jutro wizyta :)
 
Kagusia - dzięki za słowa otuchy, myślę, że na pewno dorobimy obrączkę, tylko ona droga była, a fajnie jakby była taka sama. My 6 lat po ślubie będziemy mieć w lipcu:)

Blacksilk - ja zawsze piłam dużo wody, uwielbiam. Dziennie idzie jakoś 1,5 litra, a oprócz tego jakiaś kawa i herbaty.

A1990 - to pewnie zależy jak ta Twoja ósemka siedzi. Ja miałam tak, że trochę mogła wyjść, więc poczekałam aż zacznie rosnąć (dwie ciąże w międzyczasie), też się nie odzywała i jak zaczęła lekko wystawać to poszłam na wyrwanie, karmiłam wtedy piersią i trzy razy mi dodawali znieczulenia, bo bolało. Ale prawda jest taka, że lepiej nie czekać (ja to zrobiłam, bo się bałam suchego zębodołu, który zrobił mi się po pierwszym wyrwaniu), bo się korzeń rozrasta i trudniej ząb wyciągnąć. Ja w bardzo dobrym gabinecie, przy suchym zębodole nie dostałam antybiotyku, wskazaniem do antybiotyku jest infekcja bakteryjna, a dentyści lubią dać antybiotyk na wszelki wypadek, tak samo jak lekarze.

karolina - przeziębienie może trzymać i 2-3 tygodnie, nie ma sensu podawać antybiotyku.

Mili - próbowałaś Rennie do ssania? A gumę to byle bez słodzika;) choć nie wiem, czy taką znajdziesz.

Yoska - witaj!

Ale popisałyście:)
 
reklama
Do góry