reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Miałam ten sam problem, dziewczyny mi pomogły ;) Jeśli chcesz mogę ci instrukcję namazać :)



Na pocieszenie też jestem padnięta dopiero wróciłam i dopiero będe robiła obiad a w sumie już robię ;)



Hmm.. a nie da rady wstrzymać się z tym rwaniem do rozwiązania? Widziałam jak koleżankę rwał dentysta stres miała nie zly i lekko nie było tak samo po wyrwaniu z gojeniem :(

Mnie zaraz coś trafi niech wyjdą te piątki mojej Oliwi bo naprawdę tyle jęczenia to ja w życiu u nikogo nie spotkałam i takich humorów, mam nadzieję że jej tak nie zostanie bo współczuje wszystkim wokół jej włącznie ze mną :cool: :cool: :cool:

wiesz co spytam sie w piatek mojej gin co o tym sadzi. ale jesli nie bedzie miala nic przeciwko to wyrwe bede wtedy jakos przed 18tygodniem ciazy. bo w ciazy zeby moga sie bardziej popsuc a ta 8poki co mnie nie boli i nie chce aby doszlo do tego ze bede szla na wyrwanie z bolem bo wtedy i antybiotyk itd.. mialam juz wyrywane zeby i podchodze do tego bez duzego stresu.. znieczulenie rwanie tylko pozniej bol trzeba bedzie przetrzymac ale to tez pare dni i dam rade.
 
reklama
A1990 nie chcę straszyć ale ja miałam usuwane już 3 zęby i w dwóch przypadkach nie było za ciekawie musiałam dostać po trzy normalne zastrzyki gdybym dostała tylko takie lekkie znieczulenie dla kobiet w ciąży to bym tam zeszła :szok: po za tym zrobił mi się tak zwany zębodół suchy i musiałam dość silny antybiotyk brać że do zakażenia kości nie doszło tak więc jeśli to nie pilna sprawa to daruj sobie..............
 
A1990 nie chcę straszyć ale ja miałam usuwane już 3 zęby i w dwóch przypadkach nie było za ciekawie musiałam dostać po trzy normalne zastrzyki gdybym dostała tylko takie lekkie znieczulenie dla kobiet w ciąży to bym tam zeszła :szok: po za tym zrobił mi się tak zwany zębodół suchy i musiałam dość silny antybiotyk brać że do zakażenia kości nie doszło tak więc jeśli to nie pilna sprawa to daruj sobie..............

;/ a te zeby Cie bolaly jak je wyrywalas? czy nie odzywala sie wogole? bo moja 8ani razu mnie jeszcze nie zabolala.. kurde no sama nie wiem:( nie chce aby mnie w ciazy zaczelo bolec bo wtedy stan zapalny sie robi:(

luknijcie na filmik!:) o nas i o maluszkach ktore sa w brzuszku:) https://www.youtube.com/watch?v=u3CKUQFRXDs
 
Ostatnia edycja:
;/ a te zeby Cie bolaly jak je wyrywalas? czy nie odzywala sie wogole? bo moja 8ani razu mnie jeszcze nie zabolala.. kurde no sama nie wiem:( nie chce aby mnie w ciazy zaczelo bolec bo wtedy stan zapalny sie robi:(

luknijcie na filmik!:) https://www.youtube.com/watch?v=u3CKUQFRXDs

no tak ja miałam rwane bo one były już kiedyś leczone ale w czasach szkolnych i na nfz także wiadomo jak to było a jak zaczeły boleć to się okazało że nie ma co już leczyć od nowa tylko rwać ............ nie wiem zapytaj ginekologa i dentystę gorsze niż rwanie jest powikłanie po rwaniu mi to dziadostwo dwa razy się przydarzyło i musiał być silny antybiotyk
 
no tak ja miałam rwane bo one były już kiedyś leczone ale w czasach szkolnych i na nfz także wiadomo jak to było a jak zaczeły boleć to się okazało że nie ma co już leczyć od nowa tylko rwać ............ nie wiem zapytaj ginekologa i dentystę gorsze niż rwanie jest powikłanie po rwaniu mi to dziadostwo dwa razy się przydarzyło i musiał być silny antybiotyk
;/ no ja mialam w swoim zyciu pare wyrwanych zebow bo do aparatu stalego musialam usunac i nigdy nic mi sie na szczescie nie zrobilo.. ale cholera wie.. no coz spytam gin co o tym sadzi.
 
Cześć dziewczyny :) Jestem już po wizycie u swojej Pani doktor , wybadała mnie dokładnie i powiedziała że wszystko jest w porządku z macicą i czopem.. dość mocno mnie badała więc bolało mnie .. dalej jestem na dupastonie lub zastępczo na luteinie.. przeziębienie nadal się utrzymuje ale mam się leczyć wyłącznie domowymi sposobami typu herbatka z cytrynką , kanapki z masłem i czosnkiem , bez antybiotyku . Na dniach idę w końcu na pierwsze badanie krwi i moczu bo przez te choróbsko musiałam trochę odleżeć.. na szczęście pogoda w miarę.. na obiad dziś miałam placki ziemniaczane i mega mi nie dobrze po nich .. chyba zaraz sobie meliskę zaparzę.. na usg idę w piątek do szpitala na 18 ... już się doczekać nie umie.. :) :)
 
Karolinka do piątku szybko czas zleci, ja jeszcze musze czekac tydzień

prubuje sie dodzwonic do gina po termin a ciagle zajete....teraz to wszyscy dzwonia chyba bo w koncu mozna sie umawiac na przyszly rok...

A co do dentysty to my w koncu znalezlismy supoer gabinet z fajnym personelem i chłopaki chodza bez problemów
 
reklama
ja ma córkę w wieku 5 lat i nie chce dać zrobić sobie choć ma tylko jednego do wyleczenia.. więc masz dzielną córcię :) jak ją namówiłaś?

Pierwsza wizyta była ok bo nie wiedziała co ja czeka pani była naprawdę miła ale te wiercenie musiało ja zabolec było o jeden raz za dużo i juz nie chciała buzi otworzyć teraz tez jest ciężko dlatego zdecydowałam się na ten gaz zobaczymy jak to będzie oby tylko wciągala ten gaz to będzie dobrze :) jak to się nie uda to zostaje mi tylko znieczulenie ogólne ale ja chyba nie dałam bym rady i liczę bardzo na ten gaz żeby się udało fakt ze drogie to jest ale co się nie robi dla dzieci :) :)

Mili no nie gadaj może jutro będzie lepiej. Ile tobie jeszcze zostalo do 12 tc?
 
Do góry