reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ja juz po dentyscie. teraz jeszcze pod koniec stycznia wyrwanie osemki i koniec;) heh a mnie caly czas pobolewa ten pieprzony lewy jajnik albo cholera wie co.. ale wizyte mam w piatek sprawdzalam czy da rade wczesniej ale terminow nie ma wiec jakos do piatku musze wytrzymac. jutro na pobranie krwi na anty TPO a jak mi sie nie chce;/
 
Kochane ja dzisiaj dość szalony dzień, teraz jestem już w pracy ale dość dziwnie się czuje.. mam dziwne skurcze brzucha, żołądka ? cholera wie ;/ przechodzą mi ciarki głowa boli.. mam nadzieje ze to tylko efekt na nerwy.. :(
 
Witam

Ja w sumie mało piję moze 4-5 szklanek dziennie w sumie.

Dziś umyłam 5 okin jeszcze na czawartek zostawilam 3 bo nie dalam rady i teraz szukam pomyslow na prezenty na internecie
 
Miq super wiadomość :-)

Mili fajnie ze już się lepiej czujesz :tak::tak::tak:

Gurek to ty tez z szczecina? Nie wiem jeszcze gdzie będę rodzic, ja mam z 30km od szczecina i zastanawiam się nad gryfinem ale bliżej terminu będę nad tym myslec. Bo opinie sa naprawdę rozne i sama już nie wiem :-D a ty?

Myślałam ze dzisiaj oszaleje, byłam dzisiaj z córka u dentysty. Musimy ząbki wyleczyć i byliśmy już u "normalnego dziecinnego dentysty" ale mała nie dala se zakleić dziurkę i Pani nam poleciła zabieg z gazem rozweselającym w innym gabinecie to tydzień temu tam byłam, babka opowiadała co i jak musiałam ta maskę kupić żeby dziecko nauczyło się noskiem oddychać i dzisiaj miałyśmy znowu wizytę miały być robione ząbki. Moje dziecko już nawet nie chciało tam wchodzić ale daliśmy rade siedziałam z nią na fotelu i ja trochę rozbawiłam mała trochę się wyluzowała i naprawdę myślałam ze dzisiaj to będzie już ostatni raz. A TU NAGLE baba nie mogła znaleźć jakiejś końcówki do tego gazu rozweselającego myślałam ze mnie tam szlag trafi. "Zadzwonimy do Pani jak znajdziemy i ustalimy nowy termin" wwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaah co za dzien.
 
Ostatnia edycja:
witam:-)
Kagusia ale mi smaka narobilas na bigos:-) na mięso nie mam wogóle ochoty :*(
Slodkiego też teraz nie jem. Woda i soki mi nie podchodzą. Po 14 dopadaja mnie mega mdłości :confused2: mam nadzieję że niedługo wszystko przejdzie :-)
 
Teraz masz suwak: ) ja wogole nie umiem go zamieścić :p

Miałam ten sam problem, dziewczyny mi pomogły ;) Jeśli chcesz mogę ci instrukcję namazać :)

jestem padnięta.. zrobiłam bigos i devolaje.. a do wieczora jeszcze kilka godzin..

Na pocieszenie też jestem padnięta dopiero wróciłam i dopiero będe robiła obiad a w sumie już robię ;)

ja juz po dentyscie. teraz jeszcze pod koniec stycznia wyrwanie osemki i koniec;) heh a mnie caly czas pobolewa ten pieprzony lewy jajnik albo cholera wie co.. ale wizyte mam w piatek sprawdzalam czy da rade wczesniej ale terminow nie ma wiec jakos do piatku musze wytrzymac. jutro na pobranie krwi na anty TPO a jak mi sie nie chce;/

Hmm.. a nie da rady wstrzymać się z tym rwaniem do rozwiązania? Widziałam jak koleżankę rwał dentysta stres miała nie zly i lekko nie było tak samo po wyrwaniu z gojeniem :(

Mnie zaraz coś trafi niech wyjdą te piątki mojej Oliwi bo naprawdę tyle jęczenia to ja w życiu u nikogo nie spotkałam i takich humorów, mam nadzieję że jej tak nie zostanie bo współczuje wszystkim wokół jej włącznie ze mną :cool: :cool: :cool:
 
reklama
Do góry