reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
A1990 myślę że jak one są zdrowe to nie ma co teraz z nimi szaleć i kombinować jak nie były jeszcze robione ani nic się z nimi nie dzieję. Najlepiej było by się skonsultować z ginem i może jeszcze z jednym dentystą czy to teraz ma sens i jest bezpieczne. Aż tak szybko zdrowy ząb się nie po psuje a po porodzie jak by co to zawsze możesz ściągnąć więcej mleka, dokarmić albo cokolwiek po kombinować innego ja ekspertem z dentystą nie jestem ale tak jak mówię widziałam koleżankę po rwanych 8-mkach makabra u niej była



No właśnie do tej pory u nas najgorsze były trójki no ale 5-tki nie dość że się schodzi to jeszcze maruda jak nie wiem ehhh




Witamy nową mamusie :)

Angi no wlasnie w tym problem ze ta osemka nie jest zdrowa;/ bylam na przegladzie to mi powiedziala ze mam maly ubytek w dwójce co wczoraj plombe zrobilam no i 8jest do wyrwaniu juz a nie do leczenia;/ dobrze ze bolu jeszcze jej nie mialam ale skoro jest zepsuta ze nie do leczenia to boje sie ze w ciazy mi sie to pogorszy i zacznie bolec a wtedy stan zapalny mi sie wda i bedzie gorzej.. no nic zapytam gina w piatek co o tym sadzi:)
 
I Kolejny dzien przed nami..
Ja wczoraj próbowałam porozmawiać z T ale niestety tylko dolałam oliwy do ognia.. wiec za pewne wrócę z pracy i urodziny spędzę z na wspólnej albo pójdę spać. :crazy: masakra..
Plany na dziś hm, ni jakie bo chyba mi się nic nie chce hehe.. 3majcie sie kochane ;-)
 
Witajcie,
Wczoraj był fatalny dzień, więc tak w skrócie. Będąc w sklepie spożywczym poczulam nagle, ze robi mi się bardzo słabo i po chwili ocknelam się na podłodze. Tracąc przytomność, uderzyłam tyłem głowy o twarda podłogę, wiec mam guza wielkości mandarynki. Po 6 godzinach spędzonych w szpitalu okazało się na szczęście, ze neurologiczne jest wszystko ok. Ze wzgledu na ciążę nie miałam tomografu, a rezonans nie robi się w szpitalach ot tak. Zwłaszcza w końcówce roku, gdy nie ma już środków. Polska...
Dziś mam wizytę u ginekologa, by sprawdzić czy z dzieckiem wszystko dobrze. Stresuje się, ale wierzę, że jest ok.
 
ja na szczęście nie mam na razie problemu z zębami, ale 12 stycznia idę do dentysty na wszelki wypadek, żeby obejrzał czy nic nie trzeba robić.

Blacksilk, o rany, mam nadzieję, że już wszystko w porządku!!!
 
Gurek dlaczego cesarke?

Martyska wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!!!!! Olej faceta i idź na jakiś shopping. Będziesz miała lepszy humor i dzidzia w brzuszku tez napewno się ucieszy ze mama zadowolona :)

Czekamy na dobre wieści po waszych wizytach :D
 
Witajcie,
Wczoraj był fatalny dzień, więc tak w skrócie. Będąc w sklepie spożywczym poczulam nagle, ze robi mi się bardzo słabo i po chwili ocknelam się na podłodze. Tracąc przytomność, uderzyłam tyłem głowy o twarda podłogę, wiec mam guza wielkości mandarynki. Po 6 godzinach spędzonych w szpitalu okazało się na szczęście, ze neurologiczne jest wszystko ok. Ze wzgledu na ciążę nie miałam tomografu, a rezonans nie robi się w szpitalach ot tak. Zwłaszcza w końcówce roku, gdy nie ma już środków. Polska...
Dziś mam wizytę u ginekologa, by sprawdzić czy z dzieckiem wszystko dobrze. Stresuje się, ale wierzę, że jest ok.

o matko, jak to niewiele do nieszczęścia trzeba a takie stare mohery powiedzą Ci jeszcze "ciąża nie choroba" :wściekła/y:
wszystsko na pewno dobrze z maluszkiem będzie czekamy na wieści

goOsiaczek &&& za jednorazowy skok cukru
 
reklama
Witajcie,
Wczoraj był fatalny dzień, więc tak w skrócie. Będąc w sklepie spożywczym poczulam nagle, ze robi mi się bardzo słabo i po chwili ocknelam się na podłodze. Tracąc przytomność, uderzyłam tyłem głowy o twarda podłogę, wiec mam guza wielkości mandarynki. Po 6 godzinach spędzonych w szpitalu okazało się na szczęście, ze neurologiczne jest wszystko ok. Ze wzgledu na ciążę nie miałam tomografu, a rezonans nie robi się w szpitalach ot tak. Zwłaszcza w końcówce roku, gdy nie ma już środków. Polska...
Dziś mam wizytę u ginekologa, by sprawdzić czy z dzieckiem wszystko dobrze. Stresuje się, ale wierzę, że jest ok.

dobrze ze nic groznego sie nie stalo.. ja mialam tak tydzien temu wybralalam sie z moim na zakupy spozywcze;/ dobrze ze z nim bylam bo skonczylo sie na tym ze jak juz mialam czarno przed oczami to zmusil mnie abym kucnela dla mi sok do popicia i tak sobie kucalam z zamknietymi oczami i oddychalam i mi na szczescie minelo.. ale stracha sobie tez napedzilismy;/
 
Do góry