reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Moja zasypia przy cycu i wędruje do łóżeczka. Przez akrobacje budzi się czasem po 3h ale normalnie to śpi ok 8h. Potem (jest to zwykle 4 rano) biorę ja na cyca do łóżka i czasem uda się dospać nawet do 7-8 rano.
 
reklama
Taka mamusia jest pyszna!!!
 

Załączniki

  • 1447942875829.jpg
    1447942875829.jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 77
Witajcie dziewczyny, troszkę dawno nie pisalam- ale przeprowadzalismy się, wiec pełne zamieszanie :/ ale już po :) czytałam Was cały czas, ale żeby coś napisać brakowało ręki ;)
Moja córcia ma już 4.5 miesiąca. Od tygodnia ma ten sam problem co Wasze dzieciaki - budzi się na cyca co 2h - masakra. A jak na wezmę do łóżka to śpi pięknie :/ tak czy tak cierpliwie ja odkładam, dopiero jak mąż wstaje o 6 do pracy, biorę mała na jego miejsce. Wtedy śpi do 9 :) To chyba jakiś skok. Mam nadzieje ze szybko minie, bo spanie na raty to dla mnie katorga! Czekamy teraz na pierwszego zabka, bo dziąsła ma spuchniete i jak coś twardszego przygryzie to jest mega płacz. Poza tym jest mega wesołym dzieckiem i mało płacze :) pozdrawiamy Ciocie :)
 
Jeju dziewczyny, współczuje tych nocy.. Ja mam "nerwa" jak mały wstanie o 6 a nie po 7 jak to przeważnie bywa hihi ;-) Chociaż też mieliśmy parę takich nocy po szczepieniu, że wstawał co 2 godziny. Na szczęście wszystko wróciło do normy. Mój też tak rękę mi zasysa, kupiłam ten smoczek - gryzak, ale tylko chwilę się nim pobawi i wywala. aa.jpgbb.jpg No i misio zaczyna sam siedzieć <3
 

Załączniki

  • aa.jpg
    aa.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 79
  • bb.jpg
    bb.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 73
reklama
złote dzieci <3 żebym tylko jeszcze starszego nie musiała do szkoły zaprowadzać :-) Dobrze, że tatuś w domu o tej porze to czasem zawiezie do szkoły Marcelka, a ja mogę pospać dłużej z Szymkiem
 
Do góry