reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

U nas wczoraj po szczepieniu mała mega marudna, miała takie 37st około. Dziś już lepiej ale w dzień nie dala się odłożyć na drzemkę. Dopiero po południu kolo 16 się razem położyłyśmy i zatkałam ją cycem ;) potem budziła się co 30 min i znowu cyc do buzi i po 30 sek znowu juz spała. Wiec ja niestety nie pospalam.
 
reklama
A widzisz to jest pomysł :)) tak w domu w wannie robimy :) byliście na zajęciach dla maluszków czy tak samodzielnie :)
Byliśmy na zajęciach :) Jakbyś się wybierała to daj znać na priv :)

Ząbkowanie na całego. Młoda dopiero zasnęła i już był pierwszy płaczowrzask. Na szczęście żel przeciwbólowy i masowanie dziąsła pomagają.
Bidulka :( Ciekawe kiedy moja zacznie ząbkować, bo ja ponoć jakoś późno zęby miałam.. Na razie ślina po pas i obie łapki w buzi.
 
A perla, jakbyś ty chciała z dzieckiem pływać (tak moja koleżanka robiła, którą tam niespodziewanie spotkałam - też pierwszy raz była :)) to tam w szatni jest mega mega gorąco i ona szybko się ręcznikiem osuszyła i dziecko ogarniała w kostiumie. Nie było jej w ogóle zimno czy coś. Potem najlepiej dziecko wsadzić do fotelika samochodowego i siebie można ogarniać (ona akurat mężowi dała dziecko, ale jakbym była sama, to bym sobie małą do kabiny wzięła w foteliku). Jeśli byś szła na jakiś inny basen, to można ewentualnie wziąć dla siebie szlafrok (taki z ręcznikowego materiału, co chłonie wodę).
 
reklama
Thriade dzięki wielkie za rady :) jakoś nie mogłam tego ogarnąć w głowie :p teraz wydaje się to faktycznie do zrobienia :) mój mąż dużo pracuje i często jestem sama zdana na realizację takich zadań, stad moje rozkminy :p musze wziąć sprawy w obroty i spróbować iść z małą na basen, napewno to będzie dla niej mega radocha - widać ze wodę uwielbia :)
 
Do góry