reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Rybka nie wiem, po prostu powiedziałam, że mi zależy żeby to było u nich i babka bez problemu mnie umówiła. Nie słyszałam, żeby to trzeba było powtarzać.

Madziula normalnie przybrała Twoja malutka! 440g w ile? W 14 dni? U nas na samej piersi w 7 dni 220g czyli dokładnie jak u Ciebie i lekarka powiedziała, że prawidłowo.

Blacksilk za Waszą pomyślność kciuki cały czas zaciśnięte.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niemowlaki średnio powinny przybierać 112-200 g tygodniowo :-D
Moja malenka przybrala w pierwszym tygodniu tylko 30g ale w ciągu ostatnich trzech dni aż 175g.
Po prostu dogadalysmy się w sprawie karmienia ;-)
 
Ewcia ja też mam hashimoto,ale nie dostałam żadnego skierowania nigdzie.W szpitalu powiedzieli mi tylko że mam iść z dzieckiem do endokrynologa inic więcej.Czy prywatnie zrobić krew i tyle?
 
TSH kontroluje się u dziecka między 10 a 14 doba życia . my już pobieralismy krew. Wyniki będziemy mieli u pediatry.
Poszliśmy do pediatry po skierowanie jak mały miał 8 dni.
 
U mnie w szpitalu zalecają w 3 tygodniu życia. Moja endo mówi ze jest to choroba genetyczna i trzeba kontrolować całe życie u dzieci. Często potrafi się ujawnić u nastolatków.
 
No właśnie u nas w 3 tyg. życia kontrola TSH. Rybka moim zdaniem później wystarczy obserwacja dziecka i badanie dopiero w przypadku niepokojących objawów. Ja wiedziałam o moim hashimoto od 19 roku życia, ale potrzeba suplementacji hormonów pojawiła się, gdy miałam 26.
 
Mój od wyjścia ze szpitala nie przybrał nic przez tydz karmiłam go mm i kp dopiero po samym bebilonie pepti w 10 dni przybrał 500g :O

Jak dziś maluchy ubieracie na spacer?
 
reklama
Blacsilk- tulam, myslami jestem z wami i kciuki zaciskam!

madziuula
- mysle, ze przyrost wagi na prawde ok. Moja po tyg od wyjscia ze szpitala ma 110g na plusie i tez ok. Wszystko zalezy tez jak duzy sie dzieciaczek urodzil, bedzie przybieral proporcjonalnie do wagi ciala.

podpinam sie pod pytanie mamy Patryka- Jak ubrac maluszka?
u nas dzis upal, a my na 16 wybieramy sie na grilla. krotki bodziak wystarczy? myslalam nawet o bluzeczce z krotkim rekawkiem i majtusiach ew cieniutkich sppodenkach(mam takie bajeranckie spodium:)) ) do tego
 
Do góry