reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Mam jakieś czarne myśli w tej ciąży, nie potrafię się cieszyć. Boje się że zło pierdzielnie w najmniej spodziewanym momencie💣
Czekam do wizyty 3.07 - może to mnie jakoś uspokoi, pozwoli rozwiać chmury złych myśli. 😶‍🌫️
 
reklama
Mam jakieś czarne myśli w tej ciąży, nie potrafię się cieszyć. Boje się że zło pierdzielnie w najmniej spodziewanym momencie💣
Czekam do wizyty 3.07 - może to mnie jakoś uspokoi, pozwoli rozwiać chmury złych myśli. 😶‍🌫️
Ja odganiam takie myśli od siebie 🤗 a jestem już po 1 stracie 😪 ale teraz myślę tylko pozytywnie, a jak coś przychodzi złego na myśl szybko odganiam od siebie 🫠
 
Mam jakieś czarne myśli w tej ciąży, nie potrafię się cieszyć. Boje się że zło pierdzielnie w najmniej spodziewanym momencie💣
Czekam do wizyty 3.07 - może to mnie jakoś uspokoi, pozwoli rozwiać chmury złych myśli. 😶‍🌫️
Ja mam swoje pierwsze ciążowe usg w życiu w piątek, nigdy nie dotarłam tak daleko, dużo ciąż biochemicznych, bardzo się boję, a potem myślę o kropeczku i się uspokajam, odganiam od siebie złe myśli chociaż nie jest łatwo, myślę że każda z nas to przechodzi lub przechodziła ♡
 
Ja mam swoje pierwsze ciążowe usg w życiu w piątek, nigdy nie dotarłam tak daleko, dużo ciąż biochemicznych, bardzo się boję, a potem myślę o kropeczku i się uspokajam, odganiam od siebie złe myśli chociaż nie jest łatwo, myślę że każda z nas to przechodzi lub przechodziła ♡
Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie myślałam o niczym złym, w drugiej strasznie mnie stresowały wszystkie USG, a w tej jakoś ciągle się przejmuje...
 
reklama
Witamy ☺️ mamy ten sam termin, ja w piątek miałam wizytę to jeszcze nie było widać człowieka. Następna wizyta 5.07 mam nadzieję, że wtedy już będzie 😍
 
Do góry