reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny mam pytanie, kiedy powinna przyjść normalna miesiączka po łyżeczkowaniu? Długo czekałyście?
Dziś tak delikatnie czasami coś poczuję, ale to chyba normalne? Plamienia już prawie nie mam, to też chyba dobry znak?
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, kiedy powinna przyjść normalna miesiączka po łyżeczkowaniu? Długo czekałyście?
Dziś tak delikatnie czasami coś poczuję, ale to chyba normalne? Plamienia już prawie nie mam, to też chyba dobry znak?
chyba najpierw powinna być owulacja, potem miesiączka, czyli minimum 2 tygodnia? Ale nie jestem pewna, to tak na logikę.
 
ja dzisiaj tez leżę i czekam ale normalnie mam już dość … pochwaliłam chyba ze nie mam jakiś dokuczliwych objawow No i mam za swoje …
Łączę się w bólu:( cały dzień w łóżku, wszystko mi śmierdzi, kręci się w głowie, niesamowity głód i ssanie, a nic nie smakuje. I tak już drugi tydzień
 
Ostatnio pytałam Was jak zażywac acard i neoparin i większość z Was pisała, jak i czytałam na forum bierze na wieczór acard, rano zastrzyk. A wczoraj na wizycie lekarka powiedziała, żebym brała jednocześnie na noc i jedno i drugie, hmmm i teraz zastanawiam się jak to z tym jest. Będę brać jak mi zaleca, muszę jej zaufać, ale zastanawia mnie jakie to ma znaczenie
 
reklama
Do góry