reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

No u mnie 7+3 dopiero a już od tamtego tygodnia jest strasznie 🤣
Dokładnie, jakoś damy radę 🥰 dziewczyny w pracy jak usłyszały bo musiałam powiedzieć szefowej że dostałam L4 bo nie jestem w stanie funkcjonować to mnie "pocieszyły" że do 3 miesiąca najgorzej 😅 także jeszcze trochę 😔
Tylko tak widzę że Wy się w miarę trzymacie a u mnie to kiepsko 😥
Spoko u mnie szału nie ma ale jest lepiej odkąd lekarka przepisała mi ja receptę tabletki na wymioty 😏 generalnie czuję się jak taki liść leżący na ziemi. Więcej czasu leżę niż coś robię 😐 mam nadzieję że niedługo odzyskam siłę bo już mnie to bardzo męczy
 
reklama
Nie możesz tak myśleć, serce bije, ryzyko poronienia z tygodnia na tydzień bardzo się zmniejsza, wszystko będzie dobrze 😉 krwawienia, a bardziej plamienia bardzo często zdarzają się w pierwszym trymestrze, w macicy i w pochwie wszystko teraz jest bardzo ukrwione i nabrzmiałe, bardzo łatwo coś może się uszkodzić np. podczas wkładania tam tabletek 🙃 ja w każdej ciąży i teraz też miewałam plamienia, krwawienie by mnie wystraszyło, ale lekarze wszystko sprawdzili i nie masz czym się martwić 😉
wypisałam się na własne życzenie. Oni by mnie trzymali bo tak, bez wskazań. Jutro mam swoją gin i założy mi kartę ciąży (mam nadzieję) więc wolałam nie odwoływać tej wizyty bo kolejną dopiero na 3.10 mam. Nic nie boli, nie plamie, wszystko jest dobrze
 
A tak wg to zdarzyły wam się omdlenia? Bo ja miałam w piątek. Jestem taka słaba że dramat.. od 3 dni w sumie trochę mi lepiej, bo aż mnie tak nie mdli i głowa trochę mniej boli, ale za to zawroty głowy mam czasami z rana. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo są objawy to narzekam a jak się zmniejszaja to się martwię 🙈 Boje się normalnie od rana poruszać autem żeby nie zasłabnąć. Od 12 zawsze jakoś mi lepiej. Kierowca na etat by się przydał 🤣
hej, u mnie zdarzyło się kilka takich sytuacji. Dwa razy do utraty przytomności a kilka na skraju i udało mi się w porę zareagować i zmienić pozycję. Do tego miałam bóle głowy i zawroty. Miałam tak od chyba 6 do 10 tyg. Teraz jestem w 11 tyg. i póki co jest lepiej i chyba ciśnienie powoli się normuje.
 
Spoko u mnie szału nie ma ale jest lepiej odkąd lekarka przepisała mi ja receptę tabletki na wymioty 😏 generalnie czuję się jak taki liść leżący na ziemi. Więcej czasu leżę niż coś robię 😐 mam nadzieję że niedługo odzyskam siłę bo już mnie to bardzo męczy
Dokładnie.. więcej śpię i leżę niż coś ogarniam. Dosłownie totalne minimum. Też mam nadzieję że w końcu będzie lepiej bo tak jak mówisz męczące to jest. Dla mnie zwłaszcza psychicznie. Złe samopoczucie mnie dobija 🙄
 
hej, u mnie zdarzyło się kilka takich sytuacji. Dwa razy do utraty przytomności a kilka na skraju i udało mi się w porę zareagować i zmienić pozycję. Do tego miałam bóle głowy i zawroty. Miałam tak od chyba 6 do 10 tyg. Teraz jestem w 11 tyg. i póki co jest lepiej i chyba ciśnienie powoli się normuje.
Czyli dajesz mi nadzieję że jeszcze trochę i może będzie w końcu lepiej 🥰 bo już myślałam że tylko ja tak słabo to wszystko znoszę bo dziewczyny tylko o miłościach a ja ból głowy nie do opisania i jeszcze ta akcja w piątek aż się wystraszyłam..a ciśnienie mam zawsze bardzo niskie.. jak to kiedyś stwierdził mój lekarz jak u dzieciaczka 🤣
 
Czyli dajesz mi nadzieję że jeszcze trochę i może będzie w końcu lepiej 🥰 bo już myślałam że tylko ja tak słabo to wszystko znoszę bo dziewczyny tylko o miłościach a ja ból głowy nie do opisania i jeszcze ta akcja w piątek aż się wystraszyłam..a ciśnienie mam zawsze bardzo niskie.. jak to kiedyś stwierdził mój lekarz jak u dzieciaczka 🤣
Mi czasami robi się słabo, najczęściej jak wstaję, albo długo stoję jak np. robię obiad, ale wystarczy, że usiądę, albo przytrzymam się ściany i przechodzi. Też mam niskie ciśnienie, ale podczas takich ataków tętno jest wysokie, może u Ciebie tak samo. Niedługo powinno minąć 😊
 
Czyli dajesz mi nadzieję że jeszcze trochę i może będzie w końcu lepiej 🥰 bo już myślałam że tylko ja tak słabo to wszystko znoszę bo dziewczyny tylko o miłościach a ja ból głowy nie do opisania i jeszcze ta akcja w piątek aż się wystraszyłam..a ciśnienie mam zawsze bardzo niskie.. jak to kiedyś stwierdził mój lekarz jak u dzieciaczka 🤣
Ja też się słabo czuję i większość czasu leżę 😅głowa też mnie codziennie boli niestety... dobrze że mam mało wymagające dziecko, przy którym mogę sobie poleżeć, ostatnio sam przychodzi się przytulić 🥰 tylko się złoszczę że lata jak rakieta i nie patrzy przed siebie ehh codziennie nowe guzy na głowie biega jak pijany,zaczynam się zastanawiać czy wszystko z nim w porządku 😅zaczął chodzić ponad 3 miesiące temu ,ale takie cielątko,że głowa mała .Może podpowiecie jak to było u Was? Mam się martwić czy to normalne? Może ma taką wariacką osobowość?
 
Dziewczyny jestem po. Maluch ma się dobrze. Dziś 11+3
Lekarz zrobił od razu prenatalne w cenie wizyty. Wszystko dobrze. Jak się cieszę. Na 90 % określił płeć. Ale to zdradzę wam za miesiąc. Maluch poniżej 😄
 

Załączniki

  • IMG20230911143730.jpg
    IMG20230911143730.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry