reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a czy Wy tez macie takie dziwne uczucie w brzuchu, jakby takie rozpieranie albo coś takiego ala wzdęcie. Najchętniej bym się położyła i nic nie robiła, a w pracy dodatkowo muszę się z tym brzuchem chować. (Nie tyle co muszę w jeszcze chce)
Kurde wkurza mnie to w dodatku czuje niby głód a z drugiej strony wcale nie mam na nic ochoty. 🙄
 
Dziewczyny a czy Wy tez macie takie dziwne uczucie w brzuchu, jakby takie rozpieranie albo coś takiego ala wzdęcie. Najchętniej bym się położyła i nic nie robiła, a w pracy dodatkowo muszę się z tym brzuchem chować. (Nie tyle co muszę w jeszcze chce)
Kurde wkurza mnie to w dodatku czuje niby głód a z drugiej strony wcale nie mam na nic ochoty. 🙄
Ja rozpierania nie czuję. Ale coś jak wzdęcie tak. Ogólnie mam wrażenie że przez to troche mi wywaliło brzuch. Również to ukrywam przed światem :)
 
Dziewczyny a czy Wy tez macie takie dziwne uczucie w brzuchu, jakby takie rozpieranie albo coś takiego ala wzdęcie. Najchętniej bym się położyła i nic nie robiła, a w pracy dodatkowo muszę się z tym brzuchem chować. (Nie tyle co muszę w jeszcze chce)
Kurde wkurza mnie to w dodatku czuje niby głód a z drugiej strony wcale nie mam na nic ochoty. 🙄
Ja mam wrażenie że ciągle jak coś zjem to mnie wywala 🙈 do szczupłych nie należę ale jeszcze z czymś takim to masakra, dobrze że są luźne bluzki 🤭
 
Cześć wszystkim w nowym tygodniu!
Moje dobre samopoczucie wakacyjne na chwilę mnie opuściło i pogoda zaczęła dawać mi się we znaki, ciężko było wybrać cokolwiek do jedzenia w hotelu co zostanie w brzuchu, ale dzisiaj już się ochłodziło trochę i wietrzyk wieje, więc jest lepiej :D
@Mimi94 przykro mi strasznie, że najadłaś się tyle stresu, ale bardzo się cieszę, że z dzidzią wszystko ok! Byle do drugiego trymestru i odetchniemy :)
Ja się umówiłam już na USG prenatalne na 5 października, już chciałabym mieć to za sobą i wiedzieć na czym stoję.
A co do nifty to powiedzcie mi proszę jak się na nie umawiacie? Kontaktujecie się bezpośrednio z jakimś laboratorium czy przez jakąś stronę?
 
Dziewczyny a czy Wy tez macie takie dziwne uczucie w brzuchu, jakby takie rozpieranie albo coś takiego ala wzdęcie. Najchętniej bym się położyła i nic nie robiła, a w pracy dodatkowo muszę się z tym brzuchem chować. (Nie tyle co muszę w jeszcze chce)
Kurde wkurza mnie to w dodatku czuje niby głód a z drugiej strony wcale nie mam na nic ochoty. 🙄
Ja też nie mam ochoty na nic do jedzenia 😔ale pomału jest już lepiej, zmniejszyłam już dawkę leków na wymiotowanie i zobaczymy co będzie dalej :)
 
reklama
Ja mam wrażenie że ciągle jak coś zjem to mnie wywala 🙈 do szczupłych nie należę ale jeszcze z czymś takim to masakra, dobrze że są luźne bluzki 🤭
Kiedyś jak się za bardzo najadłam to miałam właśnie takie uczucie jakby mi brzuch miał pęknąć, No takie wzdęcie.
Najchętniej bym się teraz tak wywaliła na tym fotelu ale wtedy właśnie ten brzuch byłoby widać
 
Do góry