reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Swoją drogą, czy wy też jesteście takie nerwowe? Ja jestem jakimś kłębkiem nerwow, wszystko mnie drażni, denerwuje :(
nieee, ja jestem bardzo impulsywna, porywcza, mam adhd i to bardzo widać. A w ciazy jestem zen... Moje adhd ma urlop, a ja jestem dawniej spokojna, jak to ludzie okreslaja. Nawet przyjaciółka mi powiedziała dzien przez testem, że jestem jakas dziwna, taka spokojna. Ciąża nie planowana, malo prawdopodobna przez polipy, więc wkręcić sobie nie moglam. ;)
 
reklama
Zapisuję się, termin prawdopodobnie 27.04 ale czekam jeszcze na wizytę bo za wcześnie. W dniu przewidywanego okresu wyszła kreska. Beta hcg potwierdził ciąże i póki co rośnie. Progesteron też w normie. Tak więc jestem dobrej myśli :)
 

Załączniki

  • 20230819_063618.jpg
    20230819_063618.jpg
    541 KB · Wyświetleń: 52
U mnie też miała być dziewczynka w 16 tygodniu.Na połówkowym inny lekarz się śmiał.Mogłam powiedzieć,że to Pana kolega po fachu się pomylił haha
a nie, z tego chińskiego kalendarza. 🙈 na usg na prenatalnych było widac od razu, że faceci, z pierwszym Pani dr przełożyłam głowice do usg i pierwsze, co powiedziała, to że możemy porozmawiać o płci, wędka stała prościutko do góry. 🤣 u drugiego mialam nadzieję i pytalam czy to może pępowina, ale Pani dr pozbawiła złudzeń, odebrane w tym samym dniu wyniki pappa potwierdziły chłopa. Teraz będę robic badania genetyczne od razu w 10+1, to będę wiedziała przed usg genetycznym.
 
Melduję się po mojej dzisiejszej wizycie, z OM dziś 6+3, wg usg 6+2 ale ciężko było zmierzyć bo malec się chował, piąstki pod pupą zawsze pomagają 😏 najważniejsze, że wszystko jest dobrze, malec rośnie a serduszko bije, wrzucam fotkę mojego groszka ❤️ od wczoraj mam straszne mdłości i wymioty, dostałam xonvea, mam nadzieję że pomoże bo z rana jest dramat... Pracuje w szpitalu gdzie codziennie jestem narażona na bezpośredni kontakt z bakteriami i wirusami, dlatego postanowiłam że idę na l4. Koniec wstawania o 6 😁 przez dwa lata nie byłam na żadnym zwolnieniu, także zasłużony odpoczynek dla mnie i maluszka 🥰
 

Załączniki

  • 20230822_133634.jpg
    20230822_133634.jpg
    855 KB · Wyświetleń: 59
Melduję się po mojej dzisiejszej wizycie, z OM dziś 6+3, wg usg 6+2 ale ciężko było zmierzyć bo malec się chował, piąstki pod pupą zawsze pomagają 😏 najważniejsze, że wszystko jest dobrze, malec rośnie a serduszko bije, wrzucam fotkę mojego groszka ❤️ od wczoraj mam straszne mdłości i wymioty, dostałam xonvea, mam nadzieję że pomoże bo z rana jest dramat... Pracuje w szpitalu gdzie codziennie jestem narażona na bezpośredni kontakt z bakteriami i wirusami, dlatego postanowiłam że idę na l4. Koniec wstawania o 6 😁 przez dwa lata nie byłam na żadnym zwolnieniu, także zasłużony odpoczynek dla mnie i maluszka 🥰
super, że udało się go uchwycić. :)
 
reklama
Melduję się po mojej dzisiejszej wizycie, z OM dziś 6+3, wg usg 6+2 ale ciężko było zmierzyć bo malec się chował, piąstki pod pupą zawsze pomagają 😏 najważniejsze, że wszystko jest dobrze, malec rośnie a serduszko bije, wrzucam fotkę mojego groszka ❤️ od wczoraj mam straszne mdłości i wymioty, dostałam xonvea, mam nadzieję że pomoże bo z rana jest dramat... Pracuje w szpitalu gdzie codziennie jestem narażona na bezpośredni kontakt z bakteriami i wirusami, dlatego postanowiłam że idę na l4. Koniec wstawania o 6 😁 przez dwa lata nie byłam na żadnym zwolnieniu, także zasłużony odpoczynek dla mnie i maluszka 🥰
Tez masz termin na 13 kwietnia? 😊
 
Do góry