reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hejka jestem nowa na tym forum,ale mega się cieszę,że mogę do Was dołączyć.Wczoraj zrobiłam test bo okres spóźniał mi się już 8 dni dlatego coś podejrzewałam.Dodatkowo od tygodnia walczę z mdłościami.Są 2 grube krechy i jestem bardzo szczęśliwa.Czekam na córeczkę bo mam już synka 15 miesięcy, dlatego mam cichą nadzieję,że będzie dziewczynka ❤️.Jutro idę na pierwszą wizytę,po skierowanie na USG.Chciałabym już usłyszeć bicie serduszka mojej małej księżniczki ❤️wg kalendarzyka to 5w+6dZobacz załącznik 1559574
Fajnie, że dołączyłaś:) trzymam kciuki, żeby jutro było 💛
 
reklama
A propos płci, sprawdzałyście jakieś takie smieszne rzeczy jak kalendarz chiński?
Sprawdziło Wam się w poprzednich?

Moja tesciowa uważa że kogo nie sprawdzała to sie zgadzało :D

Ja ostatnią ciąże którą straciłam w lutym sprawdzałam, miał być chłopak i faktycznie wyszło że chłopiec.
Teraz niby dziewczynka.
ja sprawdzilam for fun, ale kompletnie nie wierze w takie rzeczy, na teraz chinski pokazuje mi dziewczynke, a jak sprawdzilam poprzednia ciaze to pokazywalo chlopaka, a byla dziewczynka
 
Tak, ja sprawdzałam w poprzednich ciążach i się zgadzało. Najpierw dziewczynka później chłopczyk, teraz znowu wychodzi dziewczynka i jak pisałam objawy zewnętrzne w postaci niedoskonałości i zachcianki na słodkie mam jak w pierwszej ciazy. Zobaczymy, najważniejsze żeby było zdrowe ❤️
ja w pierwszej ciazy nie mialam w ogole ochoty na slodkie, jadlam tylko kwasne i miecho, nie mialam wymiotow, mialam piekna cere i wlosy, a byla dziewczynka :D
 
reklama
ja w pierwszej ciazy nie mialam w ogole ochoty na slodkie, jadlam tylko kwasne i miecho, nie mialam wymiotow, mialam piekna cere i wlosy, a byla dziewczynka :D
no widzisz. Te wszystkie zabobony można między bajki.
Ja aktulanie mdłości prawie zero, cera ciut gorsza ale nie ma dramatu.

W ciązy z chłopcem miałam super cerę i ładnie wyglądałam- osoby które nie wiedziały o ciąży mówiły mi same o dsiebie ze wyglądam bardzo dobrze na twarzy. Wyładniałam. Teraz się nie czuje tak ładnie.
 
Do góry