reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hejka jestem nowa na tym forum,ale mega się cieszę,że mogę do Was dołączyć.Wczoraj zrobiłam test bo okres spóźniał mi się już 8 dni dlatego coś podejrzewałam.Dodatkowo od tygodnia walczę z mdłościami.Są 2 grube krechy i jestem bardzo szczęśliwa.Czekam na córeczkę bo mam już synka 15 miesięcy, dlatego mam cichą nadzieję,że będzie dziewczynka ❤️.Jutro idę na pierwszą wizytę,po skierowanie na USG.Chciałabym już usłyszeć bicie serduszka mojej małej księżniczki ❤️wg kalendarzyka to 5w+6dZobacz załącznik 1559574
No to będziemy miały dzieciaki z podobną różnicą wieku ☺️ Jest nas więcej, które będą miały ok 2 lat różnicy między rodzeństwem?
A propos płci, sprawdzałyście jakieś takie smieszne rzeczy jak kalendarz chiński?
Sprawdziło Wam się w poprzednich?

Moja tesciowa uważa że kogo nie sprawdzała to sie zgadzało :D

Ja ostatnią ciąże którą straciłam w lutym sprawdzałam, miał być chłopak i faktycznie wyszło że chłopiec.
Teraz niby dziewczynka.
Ja właśnie dzisiaj rano sprawdzałam chiński kalendarz i pierwsze dziecko się zgadza (dziewczynka) a na teraz wychodzi chłopak 😉 Ciekawe, zobaczymy 🙃
Czyli wszystkie wkurzone tylko ja płacząca XD XD
Ja ogółem jestem nerwowa, wiec nie wiadomo czy to w danym momencie ciąża czy mój charakter 😅
 
reklama
No to będziemy miały dzieciaki z podobną różnicą wieku ☺️ Jest nas więcej, które będą miały ok 2 lat różnicy między rodzeństwem?

Ja właśnie dzisiaj rano sprawdzałam chiński kalendarz i pierwsze dziecko się zgadza (dziewczynka) a na teraz wychodzi chłopak 😉 Ciekawe, zobaczymy 🙃

Ja ogółem jestem nerwowa, wiec nie wiadomo czy to w danym momencie ciąża czy mój charakter 😅
U nas będą 2 lata i 7 miesięcy różnicy 😊

U mnie w chińskim 1 chłopiec i teraz niby tez chłopiec. Ale mdłości mam większe niz w 1 ciąży, a podobno jak są większe to bedzie dziewczynka. Wszyscy co wiedzą o ciąży mówią, ze już wyczuwają dziewczynkę. Oby tak było bo fajbie by było mieć parkę 🥰

U mnie z nerwami to widzę, ze szybciej wybucham niż przed ciążą, ale tez szybciej się uspokajam, jakbym zapominała, że się wkurzyłam 😂
 
A propos płci, sprawdzałyście jakieś takie smieszne rzeczy jak kalendarz chiński?
Sprawdziło Wam się w poprzednich?

Moja tesciowa uważa że kogo nie sprawdzała to sie zgadzało :D

Ja ostatnią ciąże którą straciłam w lutym sprawdzałam, miał być chłopak i faktycznie wyszło że chłopiec.
Teraz niby dziewczynka.
Według kalendarza miałam mieć dziewczynki i tak było. Teraz ta sama sytuacja, ma być dziewczynka a od sierpnia miał być chłopak do końca roku.

Ale wszystko mi jedno już. Chciałabym synka dla odmiany, ale będę szczęśliwa jak będzie zdrowa córeczka.

Nie mam zachcianek na słodkie. Jak już zjem coś słodkiego to mam wrażenie, ze mnie muli.
Mam ochotę raczej na słone, jakieś sałatki, pastę jajeczną, pizzę, tortille albo grejpfruta.
Twarz mam raczej czystą, ale za to trądzik na plecach jest. :(

Czyli wszystkie wkurzone tylko ja płacząca XD XD
Nie martw się, ja też raczej mam luz, jestem często zbyt zmęczona na nerwy i jakoś tak nie chce mi się kłócić o głupoty, płaczę bardzo często. Na bajkach, teledyskach, płakałam jakiś czas temu jak mąż miał jechać z kolegą oglądać auto i pół dnia miało go nie być. 🤷 Teraz sami oglądamy większe auta i chcemy kupić w miarę szybko, bo obecne akurat coś się psuje, mechanicy na urlopach a chcieliśmy jechać na urlop we wrześniu. Także jutro pierwsze oglądanie. 😅
 
No to będziemy miały dzieciaki z podobną różnicą wieku ☺️ Jest nas więcej, które będą miały ok 2 lat różnicy między rodzeństwem?

Ja właśnie dzisiaj rano sprawdzałam chiński kalendarz i pierwsze dziecko się zgadza (dziewczynka) a na teraz wychodzi chłopak 😉 Ciekawe, zobaczymy 🙃

Ja ogółem jestem nerwowa, wiec nie wiadomo czy to w danym momencie ciąża czy mój charakter 😅
U mnie będzie różnica 22 miesięcy. Trochę się boję takiej małej różnicy, zwłaszcza, że młoda mnie teraz nie opuszcza na krok, taki cycek mamy. 🤷
 
No to będziemy miały dzieciaki z podobną różnicą wieku ☺️ Jest nas więcej, które będą miały ok 2 lat różnicy między rodzeństwem?

Ja właśnie dzisiaj rano sprawdzałam chiński kalendarz i pierwsze dziecko się zgadza (dziewczynka) a na teraz wychodzi chłopak 😉 Ciekawe, zobaczymy 🙃

Ja ogółem jestem nerwowa, wiec nie wiadomo czy to w danym momencie ciąża czy mój charakter 😅
U mnie będzie 2 lata i 11 m-cy 😏
 
U nas będą 2 lata i 7 miesięcy różnicy 😊

U mnie w chińskim 1 chłopiec i teraz niby tez chłopiec. Ale mdłości mam większe niz w 1 ciąży, a podobno jak są większe to bedzie dziewczynka. Wszyscy co wiedzą o ciąży mówią, ze już wyczuwają dziewczynkę. Oby tak było bo fajbie by było mieć parkę 🥰

U mnie z nerwami to widzę, ze szybciej wybucham niż przed ciążą, ale tez szybciej się uspokajam, jakbym zapominała, że się wkurzyłam 😂
A to ja wolałabym mieć dwóch chłopaków ale no nie wybiera się 😂 może się uda 😂
 
U nas będą 2 lata i 7 miesięcy różnicy 😊

U mnie w chińskim 1 chłopiec i teraz niby tez chłopiec. Ale mdłości mam większe niz w 1 ciąży, a podobno jak są większe to bedzie dziewczynka. Wszyscy co wiedzą o ciąży mówią, ze już wyczuwają dziewczynkę. Oby tak było bo fajbie by było mieć parkę 🥰

U mnie z nerwami to widzę, ze szybciej wybucham niż przed ciążą, ale tez szybciej się uspokajam, jakbym zapominała, że się wkurzyłam 😂
U mnie też 2 lata i 7-8 miesięcy różnicy 😁
 
U mnie między 1 a 2 jest 2 lata i 8m, a jak się małe urodzi, małe to Hania, a jak nie to utnę mu jajka, 🙈🙈 to będzie 7, 4,5 i 0. Ogólnie w 1 ciazy myśleliśmy, że będzie chłopiec, w drugiej, że dziewczynka, a też chłopiec, teraz i my i znajomi myślą, ze dziewczynka, zrobione trochę przed owulacja, na stepnym usg okaże się, ile wcześniej, to może się uda. Ja chce mieć księżniczkę!! 😁😁😁

Tez maz się za autem rozglada, aby tyl byl na 3 isofixy, bo teraz mamy na dwa, kupi takie 7-osobowe, żeby można było jeszcze kogoś przewieźć.
 
reklama
Do góry