reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
W końcu odebrałam swoj wynik bety 😊 Wzrost do 1313 z poziomu 318! Mogę spokojnie iść spać 🤣
To super! Ja się dziś też wyśpię, bo poprzednia noc była slaba, zbudziłam się przed 5 cala w nerwach. W końcu sobie poukładałam w głowie, ze skoro to, to, to i to, to musi być dobrze. I na wizytę poszlam już na spokojnie.
Co do nadgorliwości, to prawda, ja wprost spytałam, jakie wartości nas nie zadowalają, powiedziala, że jakby była bardzo niska, ho testy 2 dni wcześniej były mocne, albo powyżej 3000. Wiedziałam, że te 1600 to sporo jak na brak pecherzyka, I sama się zdenerwowałam, ale po jej telefonie to już w ogóle popadlam w panikę. Co innego, jakby tego pecherzyka nie było przy becie 5.000 czy większej. A tu było tak na granicy, a i dziś ciężko było go uwidocznic. Choc ciaza jest idealnie według OM, czyli owulacja w 14 dc.
 
Dziewczyny a jak wyliczacie sobie tygodnie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki czy plus minus kiedy była owulacja 🤔
Ja od owulacji, bo po zakończeniu karmienia miałam dlugie cykle (koło 40 dni) i owulację według wszystkich znaków na niebie i ziemi miałam w 20-21 dniu cyklu. Licząc od daty miesiączki moja ciąża byłaby tydzień starsza niż w rzeczywistości.
 
Ja od owulacji, bo po zakończeniu karmienia miałam dlugie cykle (koło 40 dni) i owulację według wszystkich znaków na niebie i ziemi miałam w 20-21 dniu cyklu. Licząc od daty miesiączki moja ciąża byłaby tydzień starsza niż w rzeczywistości.
Mam tak samo, znaczy cykle krótsze, ale też po porodzie cykle mi się wydłużyły do 34-37 dni. W tym cyklu robiłam testy owulacyjne, które wskazywały mi na owu w 20-21 dniu. Także liczę sobie od dnia przewidywanej owulacji i wychodzi mi tydzień młodsza niż z terminu ostatniej @. Ale to wszystko się okaże na późniejszym etapie jak już z USG będzie się wyliczać termin porodu.
 
Mam tak samo, znaczy cykle krótsze, ale też po porodzie cykle mi się wydłużyły do 34-37 dni. W tym cyklu robiłam testy owulacyjne, które wskazywały mi na owu w 20-21 dniu. Także liczę sobie od dnia przewidywanej owulacji i wychodzi mi tydzień młodsza niż z terminu ostatniej @. Ale to wszystko się okaże na późniejszym etapie jak już z USG będzie się wyliczać termin porodu.
Dokładnie 🥰 i tak później wiek ciąży oceni dokładnie usg. Ale póki co mogłybyśmy się bardzo stresować licząc, że ciąża jest starsza o tydzień, niż jest naprawdę. Tydzień to zawsze duza różnica - a szczególnie na początku - beta/pojawienie się serduszka itd
 
reklama
A który masz dzien ciazy?
U mnie 4+3 I to jest realnie 4+3 beta 1595. Nie będzie bliźniaka raczej, wcześniej tez mialam duże bety przy ciążach pojedynczych. :)
Z terminu miesiączki wychodzi 5+0 ale cykle mam dosyć długie bo prawie 40 dniowe, więc ciąża zapewne jest młodsza.
 
Do góry