reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Super!
Jej mam wrażenie ze wczoraj pisalas o 16tc, a juz 17tb 😃, to na 100% termin masz marcowy, bo ja mam 15+2 wg OM, wg USG 15+4 i termin 30.03.
Tak, mój termin przesunął się z 30.03 na 28.03. dzisiaj dokładnie 16+0 więc zaczynamy 17 TC. Czas leci niesamowicie a im bardziej zagłębiam się w cała tematykę związaną z porodem, dzieckiem, ubrankami tym bardziej się obawiam że nie zdążę wszystkiego przyswoić 🤣
 
reklama
Hej dziewczyny ja dziś 15+0 tc ale ten czas leci, według mnie powinniśmy liczyć skończone tygodnie tak będzie jaśniej na forum. My też wczoraj u siostry na urodzinach ahh tyle dobroci zrobiła a ja zjadłam troszkę i byłam, mega pełna, żołądek mi się skurczył jakos przez to że nie mam ochoty za wiele jeść. Pogoda u nas daremna nic tylko leżeć i oglądać seriale.
 
Też należę do tego klubu 😂 Dopóki nie zaszłam w ciążę w podskokach wybiegałam na górę a teraz przez kilka minut dochodzę do siebie.
A masz już dzieci? Ja się martwię jak to będzie maluszka wnosić na 4 piętro
sam zapach mnie odrzucił jak ja robiłam dla znajomych
a zawsze ja uwielbialan
I dobrze. Widocznie organizm jest mądry bo tuńczyk nie jest polecany w ciazy :)
 
Tak, mój termin przesunął się z 30.03 na 28.03. dzisiaj dokładnie 16+0 więc zaczynamy 17 TC. Czas leci niesamowicie a im bardziej zagłębiam się w cała tematykę związaną z porodem, dzieckiem, ubrankami tym bardziej się obawiam że nie zdążę wszystkiego przyswoić 🤣
Ja się trzymam po prostu tych wyliczeń lekarskich, 16 + bo można zwariować jedna apka to inna tamto. Nie mam ich dlatego, bo oszalałabym 🤣.
Oj ja nie mam czasu narazie zagłębić się w tematy, bo ciągle pracuje, a po pracy spie , gotuje, jem, myje się, piore i w kółko 🤪!
 
Ja się trzymam po prostu tych wyliczeń lekarskich, 16 + bo można zwariować jedna apka to inna tamto. Nie mam ich dlatego, bo oszalałabym 🤣.
Oj ja nie mam czasu narazie zagłębić się w tematy, bo ciągle pracuje, a po pracy spie , gotuje, jem, myje się, piore i w kółko 🤪!
mam tak samo
praca potem mój drugi etat obiad coś w domu gotowanie spanie
czuje się jak chomik w kołowrotki
ale chcę jak najwięcej kasy przed przyjściem dzidcka odlozyc
 
Ja się trzymam po prostu tych wyliczeń lekarskich, 16 + bo można zwariować jedna apka to inna tamto. Nie mam ich dlatego, bo oszalałabym 🤣.
Oj ja nie mam czasu narazie zagłębić się w tematy, bo ciągle pracuje, a po pracy spie , gotuje, jem, myje się, piore i w kółko 🤪!
mam tak samo
praca potem mój drugi etat obiad coś w domu gotowanie spanie
czuje się jak chomik w kołowrotki
ale chcę jak najwięcej kasy przed przyjściem dzidcka odlozyc
 
Cześć wszystkim🖑 my właśnie wracamy do domu, w Zakopanem dziś deszczowo więc nawet nie szkoda wracać ale odpoczęlam bardzo i tak psychicznie 😀 u mnie dziś 14+5 , przyjemnej received_2770229186589096.jpegniedzieli 🌸
 
reklama
Czekam na usg. Założyłam sobie okulary żeby widzieć lepiej wszystko na tym ekranie ściennym bo daleko nie widzę wyraźnie No i parują mi cały czas przez maseczkę.
Za godzinę mam jeszcze tego pulmonologa i nie wiem czy pójdę. Raz ze mi się już nie chce a dwa to nie wiem czy czegoś akurat tam nie złapie.
 
Do góry