reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Co do spacerówki, to ja zachorowałam na GB pockit compact stroller- taki co się składa do mini pakieciku, ale chyba sobie daruje, bo mamy już wózek 2w1, no chyba ze się trafi nagły niespodziewany przypływ gotówki
 
reklama
@Naysan moze idz do lekarza z ta cieśnią ona powinna wrócić do normy po porodzie a jeżeli tak się nie stało to warto to skontrolować. Poza tym odpoczniesz sobie w kolejce :d
 
Dziewczyny macie do polecenia jakas mate piankową koniecznie składana, nie puzzle? I niekoniecznie skip hop za 500zl :0
 
@Naysan moze idz do lekarza z ta cieśnią ona powinna wrócić do normy po porodzie a jeżeli tak się nie stało to warto to skontrolować. Poza tym odpoczniesz sobie w kolejce :d
Właśnie byłam już u ortopedy i powiedział mi, ze tonprobkem neurologiczny, a teraz wróciłam od neurologa inten stwierdził, ze to problem ortopedyczny:) no ale chyba faktycznie ciesn, jeszcze badania porobie i pewnie się skończy na jodze. Przy czym mo się to teraz zaczęło a nie w ciąży
 
@Ika88 chodzę prywatnie, bo mam jeszcze pakiet z pracy, choć już mi się skończyła umowa, ale i tak nie ma szału z terminami. Dalej jestem w punkcie wyjścia, dłoń cała zdrętwiała
@Zzzzzz po tych górach nosiłaś mała w chuście?
 
@Ika88 chodzę prywatnie, bo mam jeszcze pakiet z pracy, choć już mi się skończyła umowa, ale i tak nie ma szału z terminami. Dalej jestem w punkcie wyjścia, dłoń cała zdrętwiała
@Zzzzzz po tych górach nosiłaś mała w chuście?
Na poczatku w chuście elestycznej z lennylamba a teraz od ok miesiaca noszę ja w nosidełku lennylamb up grade :) nosidelko super, moge z Zuza sprzątać chatę, gotowac, chodzic po gorach itp w ogole nie jest mi wozek potrzeby.
 
@Naysan ja mam pakiet w tak świetnej prywatnej opiece, że dużo łatwiej o termin na nfz u wielu specjalistów...
@Zzzzzz a jak plecy po takim noszeniu?
Jeżeli masz dobrze dopasowany odcinek biodrowy ( w przypadku nosidelka) i krzyżowy (w przypadku chusty) to nie czujesz ciężaru.
W ogole dziecko wygląda przeslodko i faktycznie w moim przypadku buduje to wiez. Jak jesteśmy u znajomych i juz jest pora spania to wkladam mala do nosidla, trochę się pobujam i zasypia. Później ja tylko odkładam do łóżka.
 
reklama
Jeżeli masz dobrze dopasowany odcinek biodrowy ( w przypadku nosidelka) i krzyżowy (w przypadku chusty) to nie czujesz ciężaru.
W ogole dziecko wygląda przeslodko i faktycznie w moim przypadku buduje to wiez. Jak jesteśmy u znajomych i juz jest pora spania to wkladam mala do nosidla, trochę się pobujam i zasypia. Później ja tylko odkładam do łóżka.
a to akurat znam dobrze, mojemu wystarczy 30 sekund w chuście i lula
 
Do góry