reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jej mam to samo... idziemy do brata, mąż i brat szczęśliwi przy whiskaczu... wymiotuję ja. Jakie to zycie niesprawiedliwe :(
Idziemy do kuzyna, mąż i kuzyn szczęśliwi przy piwku, wymiotuję ja...
I ciążowy kac zawsze mnie chwyta na szczescie w domu :)
Cholera.. Własnie jestem po maratonie rzygania. Tydzień nie wymiotowałam. Szok dziś jest tragedia! 🥴🥴🥴
 
reklama
Tak było przed pandemią , teraz termin jest przedłużony do 90 dni bez żadnych konsekwencji dla ZUS. To samo jest z wypłatą macierzyńskiego. Ja wiem kiedy zostały za mnie złożone dokumenty przez kadrową , już ponad miesiąc i ani decyzji ani wypłaty ... Także tego [emoji6]
Jakiś typowo polski, dziadowski system płaci się te składki odciągają z pensji a na czas nie mogą wypłacić. Państwo zarządziło Lockdown i wypłacali te zasiłki pewnie dla rodziców niepracujących, tylko będący w domu pp zamknieciu szkół.
Ale co to ma do rzeczy z macierzyńskim czy chorobowym, przecież tam jest rzesza ludzi zatrudnionych nadto.
Ja az się boję isc na L4😱, mam swoje (wyłącznie moje bez M.) zobowiązania, wiec muszę mieć ciągłość finansowa.
Oszczędności mam, ale ro bie znaczy ze na będę sie nimi posilkowac 3 miesiące, rozumiem ad hoc a nie stale 🙊🙊🙊
 
Witajcie. Wczoraj nie miałam czasu wchodzić na forum a dzisiaj wchodze a tu tyle nadrukowane! Ponad 30stron, macie tępo niezłe, trzeba przyznać😅
Wczoraj miło spędziliśmy wieczór ze znajomymi na kręglach. Z mężem stwierdziliśmy że nie będziemy nic mówić o ciąży chyba że zapytają wprost. Na początku nikt się nie zdziwił że nie pije, bo przeważnie jestem trzeźwy Bolek i kierowca, ale później kolega zaczął no i przycisneli nas. Oczywiście wszyscy się cieszą, życzą dziewczynki żeby była parka 😁 Syna musiałam wcześniej odebrać od babci, bo babcia dzisiaj startuje w zawodach. Wogóle nie chciał wracać do domu, także miło... Rosołek wstawiony, mąż jeszcze dogorywa, synek bawi się nowymi autkami od babci a ja mam czas na polegiwanie😊 życze dziewczyny udanej niedzieli, chociaż z tego co zdążyłam przeczytać niektóre miały 'atrakcje' z małżonkami
 
Dzień dobry Mamy! Razem z Małym zaczynamy dzisiaj 17 tydzień 🥳. Czujemy się dobrze, aż za dobrze. Od wczoraj mam spadek nastroju bo martwię się czy wszytko okej. Chyba jednak wolę jak cokolwiek ciągnie i gniecie. Matka wariatka 😆
Miłej niedzieli!
Super!
Jej mam wrażenie ze wczoraj pisalas o 16tc, a juz 17tc 😃, to na 100% termin masz marcowy, bo ja mam 15+2 wg OM, wg USG 15+4 i termin 30.03.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry