reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czekam na usg. Założyłam sobie okulary żeby widzieć lepiej wszystko na tym ekranie ściennym bo daleko nie widzę wyraźnie No i parują mi cały czas przez maseczkę.
Za godzinę mam jeszcze tego pulmonologa i nie wiem czy pójdę. Raz ze mi się już nie chce a dwa to nie wiem czy czegoś akurat tam nie złapie.
dziś udało Ci ale dostać do lekarza
 
reklama
Czekam na usg. Założyłam sobie okulary żeby widzieć lepiej wszystko na tym ekranie ściennym bo daleko nie widzę wyraźnie No i parują mi cały czas przez maseczkę.
Za godzinę mam jeszcze tego pulmonologa i nie wiem czy pójdę. Raz ze mi się już nie chce a dwa to nie wiem czy czegoś akurat tam nie złapie.
Trzymam kciuki 🤞, daj ,znać po ❤😍
 
dziś udało Ci ale dostać do lekarza
W krajach muzułmańskich weekend to piątek i sobota.
Chociaz w wielu miejscach np w klubie szachowym gdzie wszyscy trenerzy są chrześcijanami to jest wolna niedziela mimo ze utrzymywane to jest z pieniędzy rządowych.

Mam opóźnienie 20 min już bo pacjentka tak długo tam jest. Mam nadzieje ze wszystko ok bo jeszcze bardziej mnie stresuje.
 
A masz już dzieci? Ja się martwię jak to będzie maluszka wnosić na 4 piętro

I dobrze. Widocznie organizm jest mądry bo tuńczyk nie jest polecany w ciazy :)
O to samo się martwię 😬 Za każdym razem wyobrażam sobie siebie jak wnoszę bobaska z całym ekwipunkiem 😳 Moje dziecię ma już 14 lat a gdy było małe mieszkaliśmy w domku.
 
ZUS wypłaca teraz nieterminowo i niestety nic z tym zrobić nie można...
Byłam na L4 ze złamaną nogą, pierwsza wypłata przyszła terminowo 6.07 kolejna miała przyjść w sierpniu, a przyszła z miesięcznym opóźnieniem...
Zasłaniają się wypłatami za lockdown i nie można żądać odszkodowań za opóźnienia...
Ja piernicze szkoda ze o tym sie w TV nie mowi. Granda papierowe Państwo
 
Tak było przed pandemią , teraz termin jest przedłużony do 90 dni bez żadnych konsekwencji dla ZUS. To samo jest z wypłatą macierzyńskiego. Ja wiem kiedy zostały za mnie złożone dokumenty przez kadrową , już ponad miesiąc i ani decyzji ani wypłaty ... Także tego [emoji6]
Zajebiscie...... Robią z nami co chcą i co potem wyplaca ci trzy swiadczenia na raz?Dobrze ze jeszcze nie piszlam na to L4 bo trzy miechy bez kasy to tak srednio widzę
 
reklama
Głupota 🤦‍♀️ Wyjeżdżałam z parkingu i zamiast trochę zjechać od razu koła skręciłam i niby bym uderzyła w samochód obok
No to tak mozna uwalac bez konca. Trzeba bylo sie zapytac instruktora czy on tak zawsze idealnie kolami manewruje. Egzamin powinien byc sprawiedliwy a chyba znoeu chodzi o hajs.
 
Do góry