reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

santinia - mnie też odrzuca od mięsa, po prostu nie mogę, a najgorsza szynka... jem w kółko ryby - tuńczyka, łososia, śledzie...

SałatkaOwocowa - super, że jest zarodek! Fantastycznie! :)

Mój na szczęście nie chrapie, bo nie mogłabym usnąć. I tak mam lekki sen i wszystko mnie budzi...
W poniedziałek wracam do pracy. Plamienie nie wróciło i została mi 1x luteina dopochwowo. Ech...nie wiem czy chcę widzieć swojego pracodawcę po tym jak przez telefon wyparował: "ciąża?! na okresie próbnym?...i co, tak będziesz teraz już leżeć na tym L4?..." - nie kurde, przyjdę jutro, ciągnąc za sobą plamy świeżej krwi. Argh :/ o_O
Co za palant... Też bym takiego nie chciała widzieć...
A może wiecie co można wziac na bol żołądka? Juz nie daje rady...

Jeszcze jedno pytanie:) w ciąży z coreczka jak juz mi brzuch wyskoczył ok 6 miesiąca zaczely bolec mnie wiezadla. Tzn w nocy jak chcialam sie przekręcić na bok albo na plecy. Okropny krotkotrwaly bol w okolicy pachwin. Pomagali tylko to ze się nie ruszałam. Musiałam odpowiednio sie przekrecac zeby tego uniknąć. Czasami zwijalam sie z bólu... Teraz zaczelam 9 tydzień i juz mam takie bole... Wy też tak juz macie?
 
reklama
Co za palant... Też bym takiego nie chciała widzieć...
A może wiecie co można wziac na bol żołądka? Juz nie daje rady...

Jeszcze jedno pytanie:) w ciąży z coreczka jak juz mi brzuch wyskoczył ok 6 miesiąca zaczely bolec mnie wiezadla. Tzn w nocy jak chcialam sie przekręcić na bok albo na plecy. Okropny krotkotrwaly bol w okolicy pachwin. Pomagali tylko to ze się nie ruszałam. Musiałam odpowiednio sie przekrecac zeby tego uniknąć. Czasami zwijalam sie z bólu... Teraz zaczelam 9 tydzień i juz mam takie bole... Wy też tak juz macie?
Ja miałam identyczne bóle w poprzedniej ciąży. Już od 15 tc a przy końcówce ból zajebisty lewo co się poruszałam w łóżku.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A teraz jeszcze Cie nie boli?
Mnie juz lapie i boje się co bedzie pozniej bo bol jest naprawde mocny ale na szczęście krotkotrwaly. Ja się czułam jak pokraka pod koniec ciazy:) fajnie ze zrozumialas o co mi chodzi:)
 
Salatkoowocowa ja na bol pije ciepłą gorącą herbe lub herbatę z kopru włoskiego.
Także nie mogę patrzeć na mięsiwo. Jem tylko sery żółte, twarogowe i topione[emoji12]
Mój stary tak dziś jechał w nocy, że łoooo matkooo! Wygonilam go do drugiego pokoju. Nie dość, że wszystko mnie budzi i od razu mnie na hafty zbiera to jeszcze te chrapanie, sajgon!

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Salatkoowocowa ja na bol pije ciepłą gorącą herbe lub herbatę z kopru włoskiego.
Także nie mogę patrzeć na mięsiwo. Jem tylko sery żółte, twarogowe i topione[emoji12]
Mój stary tak dziś jechał w nocy, że łoooo matkooo! Wygonilam go do drugiego pokoju. Nie dość, że wszystko mnie budzi i od razu mnie na hafty zbiera to jeszcze te chrapanie, sajgon!

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
Herbaty nie probowalam w sumie bo nie moge nic pic. Przed ciaza nie wyobrazalam sobie dnia bez czegos do picia a teraz mogloby nie istnieć nic... Ale pic mi sie chce tylko nie moge... No i wędliny tez mogłyby nie istniec. Mi mięsa sie chce tylko na obiad... I musi być mięso bo inaczej nie jestem najedzona. A wczesniej jadlabym wszystko z mięsem czy bez
 
Mój mąż nie chrapie za to ja tak :D ale nie budzi go to na szczęście, tak czy inaczej i tak nie przesypiam spokojnie nocy,zawsze się budzę nawet kilka razy choć o 21 już padam na nos. Ciągnięcie bolesne w pachwinach też czuję, szczególnie z prawej a dopiero zaczynam jutro 8 tc. Mdłości już mi mniej dokuczają ale więcej czuję się senna. Biust mam mniej napięty i już tylko lekko bolesny, całe szczęście, że te objawy trochę stopująpo 6 tc, bo bywało ciężko :)
Sałatka, ja teżostatnio bezmięsna choć wcześniej nie było dnia bez kiełbaski swojskiej lub szyneczki, teraz najlepiej żółty serek albo filadelfia z szczypiorkiem albo jajko na twardo :)
 
Igusiad - czasami ma to zwiazek z zaburzeniami SI (integracji między zmysłami). Moj synek w pierwszym roku mial z tym problemy. Czeste u dzieci.
Ja jestem przerwazliwiona szczegolnie na zapachy. Dzwieki noca tez mnie wkurzaja.


Lucy - pamietaj, ze obecne prawo mówi, ze chce czy nie bedzie musial przedluzyc Ci umowę do konca trwania ciazy. Znając zycie bedzie próbował zagrac na niewiedzy pracownika i Ci podziekuje, ale prawo w tej chwili mowi, ze musi przedluzyc, to juz jest poza jego wyborem.
 
santinia - mnie też odrzuca od mięsa, po prostu nie mogę, a najgorsza szynka... jem w kółko ryby - tuńczyka, łososia, śledzie...

SałatkaOwocowa - super, że jest zarodek! Fantastycznie! :)

Mój na szczęście nie chrapie, bo nie mogłabym usnąć. I tak mam lekki sen i wszystko mnie budzi...
W poniedziałek wracam do pracy. Plamienie nie wróciło i została mi 1x luteina dopochwowo. Ech...nie wiem czy chcę widzieć swojego pracodawcę po tym jak przez telefon wyparował: "ciąża?! na okresie próbnym?...i co, tak będziesz teraz już leżeć na tym L4?..." - nie kurde, przyjdę jutro, ciągnąc za sobą plamy świeżej krwi. Argh :/ o_O


Może zastąp tuńczyka i łososia innymi rybami... nie są zbyt zdrowymi rybami :(
Podobno odradzane w ciąży
 
Ja z mięsem nie mam problemu ale dzień bez soku pomidorowego, pomidorów lub czegokolwiek z nich jest niemożliwy :), na samą myśl jak teraz o nich piszę ślinka mi cieknie
 
reklama
Igusiad - czasami ma to zwiazek z zaburzeniami SI (integracji między zmysłami). Moj synek w pierwszym roku mial z tym problemy. Czeste u dzieci.
Ja jestem przerwazliwiona szczegolnie na zapachy. Dzwieki noca tez mnie wkurzaja.


Lucy - pamietaj, ze obecne prawo mówi, ze chce czy nie bedzie musial przedluzyc Ci umowę do konca trwania ciazy. Znając zycie bedzie próbował zagrac na niewiedzy pracownika i Ci podziekuje, ale prawo w tej chwili mowi, ze musi przedluzyc, to juz jest poza jego wyborem.

A to nie jest tak, że jak ma się umowę na okres próbny, to trzeba mieć w momencie jej końca skończony pierwszy trymestr? Tak coś ostatnio czytałam w przepisach.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry