reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

Ogólnie to się często nie zdarza że blizna ma jakieś znaczenie. Znam wiele kobiet co miały i po 3 CC i to żadnego wpływu nie ma 😉 u mnie gdybym nie miała tak mocnego tyłozgiecia macicy to też by to nie miało znaczenia.
Ja właśnie też mam tyłozgięcie ale nie wiem w jakim stopniu..eh no nic..nie będę się martwić na zapas...
Mam nadzieję że u Ciebie się wszystko ułoży i cokolwiek lekarze postanowią to to będzie dobra decyzja🤞🙏trzymam kciuki !
 
reklama
Czy któraś z Was otrzymała wezwanie do zapłaty za przechowywanie zarodka nieprawidłowego genetycznie? Rok temu badałam zarodki. Jeden był chory. Otrzymałam informację że nie można go transferować i nie będę za niego płacić a klinika musi go przechowywać "na wieki", bo nie może go zniszczyć a do transferu się nie nadaje... jakie jest moje zdziwienie że dzisiaj otrzymałam smsa że mam za niego zapłacić!!! Zadzwoniłam do kliniki i mi odp że to nie pomyłka i że mam zapłacić albo się zrzec. Szczerze to nie jestem gotowa na zrzeczenie a płacić nie będę. Wcześniej nikt mnie nie poinformował o tej sytuacji... przeczytałam umowę i tam nie ma informacji co w przypadku nieprawidłowych zarodków 😞 napiszcie jak to wygląda u Was w klinikach, bo trochę spanikowałam i się wkurzyłam że to wychodzi po roku a nie było takiego przekazu Wcześniej, np. Na wizycie po badaniu zarodków 😢 szczerze tak to bym nalegała żeby podali mi go razem ze zdrowym... bo teraz nie wiem co z nim będą robić 😞
Wiesz co. Niestety tak to jest. Żeby nie płacić musisz się zrzec. Czy zdrowy czy chory jeśli należy do Ciebie - musi być też przez Ciebie opłacony. Nieładnie ze strony kliniki, że Cie nie poinformowali. Biorąc pod uwagę, że zarodek jest chory i nie będzie nikomu transferowany osobiście myślę, że zrzeczenie się jest najlepsza opcja. Wierz mi, że to , że go nie transferowano to akurat dobrze - bo co by było gdyby się przyjął i albo skończyło się poronieniem albo co gorsza chora ciąża 😔
 
Jeśli to takie badanie, gdzie masz wyniki limfocytow, cd3/cd4 i inne to ja robiłam je przed 1 ciąża i po porodzie jak się staraliśmy ponownie do konsultacji z immunologiem. Także nie są bezterminowe
 
dziewczyny orientujecie sie czy badanie immunofenotypu robi sie raz w życiu czy ma ona termin ważności ?
Wszystkie badania immunologiczne poza genetycznymi mogą się zmienić. A nawet napiszę tak: zmieniają się co miesiąc 😉 koleżance Paśnik mówił że ma np dobre wyniki więc ma jak najszybciej transferować bo mogą się zaraz zmienić.
 
W środę będę miała biopsję endometrium,
Przeglądam internet i czytam że dzień przed nie można współżyć,
A drugie pytanie czy zawsze lekarz wystawia L4 ? Bo wolała bym nie iść na zwolnienie
 
Lekarz wystawi zwolnienie jak go poprosisz. Sam z siebie nie wystawia 😀 mnie nawet przy punkcji pytał czy potrzebuje. Wiadomo niektórzy biorą urlop czy akurat mają wolne w grafiku.
Odnośnie współżycia to ja bym chyba odpuściła ale to lekarz powinien dać Ci wytyczne. Chyba współżycie podnosi komórki nk. Tak mi kiedyś lekarz tłumaczył.
W środę będę miała biopsję endometrium,
Przeglądam internet i czytam że dzień przed nie można współżyć,
A drugie pytanie czy zawsze lekarz wystawia L4 ? Bo wolała bym nie iść na zwolnienie
 
W środę będę miała biopsję endometrium,
Przeglądam internet i czytam że dzień przed nie można współżyć,
A drugie pytanie czy zawsze lekarz wystawia L4 ? Bo wolała bym nie iść na zwolnienie
Mysle , że przy danej biopsji lekarz raczej nie zaproponuje L4. Ja nawet po histeroskopii z narkozą takiego nie potrzebowałam i już na drugi dzień byłam na chodzie 🙂
 
reklama
Do góry