reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Tak szybko są wyniki ? Ja dziś byłam u lekarki i też będę miała w przyszłym tygodniu biopsję i powiedziała mi że na wyniki będzie trzeba czekać do 10 tygodni.
Miałam biopsje podczas histeroskopii i wyniki miałam po 2 tygodniach. Może zależy na co pobierane są wycinki. 10 tygodni to bardzo długo!
 
reklama
Miałam biopsje podczas histeroskopii i wyniki miałam po 2 tygodniach. Może zależy na co pobierane są wycinki. 10 tygodni to bardzo długo!
Też mi się wydaje że bardzo długo. Nawet poczytałam w necie i raczej pojawia się termin dwa tygodnie. Gdzieś tam że trzy. Tak jak Ty piszesz. Dopytam jeszcze dokładniej w przyszłym tygodniu jak będę na badaniu.
 
Tak szybko są wyniki ? Ja dziś byłam u lekarki i też będę miała w przyszłym tygodniu biopsję i powiedziała mi że na wyniki będzie trzeba czekać do 10 tygodni.
Mi powiedział 10 dni.
Zależy jaka biopsja, bo moja immunolog to mi wymyśliła jakąś za 4500 i wyniki po 2 miesiącach , ona chciała coś takiego jak na załączonym zdjęciu ale moja klinika nie wysyła tam wycinków do badania.
 

Załączniki

  • received_201119745986488.jpeg
    received_201119745986488.jpeg
    151 KB · Wyświetleń: 21
Mi powiedział 10 dni.
Zależy jaka biopsja, bo moja immunolog to mi wymyśliła jakąś za 4500 i wyniki po 2 miesiącach , ona chciała coś takiego jak na załączonym zdjęciu ale moja klinika nie wysyła tam wycinków do badania.
Ja w poniedziałek będę znała więcej szczegółów. Ale 2500 zł ma kosztować. A w końcu ile u Ciebie kosztowała ?
 
450 zł bo mam mieć oznaczone tylko CD138
Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Ja to dopiero wczoraj się dowiedziałam o tej biopsji że będziemy robić. I tak nawet nie wiedziałam do końca o co zapytać. Dopiero zgłębiłam trochę temat to jak w poniedziałek pójdę na wizytę to więcej popytam i się dowiem.
 
Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Ja to dopiero wczoraj się dowiedziałam o tej biopsji że będziemy robić. I tak nawet nie wiedziałam do końca o co zapytać. Dopiero zgłębiłam trochę temat to jak w poniedziałek pójdę na wizytę to więcej popytam i się dowiem.
Robi się ją przed owulacją, ja miałam w 11 dniu cyklu
 
A u mnie ma być znów po owulacji zaraz. I w poniedziałek mam iść na podgląd jak sytuacja wygląda. I w tedy decyzja kiedy biopsja
Ja byłam w 16 dc to zapytał czy stosuję antykoncepcję bo może dojść do zagnieżdżenia a po biopsji do poronienia
Powiedział że prawo zabrania im robić biopsję w drugiej połowie cyklu.
 
reklama
Do góry