reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

Cześć dziewczyny, mam problem. Aż się dziwnie czuję, że się wtrącam w rozmowę młodych szczęśliwych mam ;) ale do rzeczy. 5.04 miałam transfer dwóch trzydniowych zarodków. Dzisiaj od rana mocne krwawienie, mocne bóle okresowe, Beta z dziś 70. Myślicie, je jest szansa? Czy już po wszystkim? Cały czas krwawię, wszystko mnie boli, jutro i pojutrze tez się wybieram na betę, ale już nie wiem co mam myśleć 🥲
Koniecznie powtórz betę. Do czasu wyniku -tylko leż i bierz dodatkowe dawki progesteronu oraz magnez. Ja w ciąży naturalnej brałam większe dawki progesteronu niż Ty więc może być tak, że masz go jednak za mało. Twierdzenie kliniki że powinno wystarczyć trochę mnie dziwi - każda kobieta przyswaja go inaczej. Ja np. tragicznie 🤪
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam problem. Aż się dziwnie czuję, że się wtrącam w rozmowę młodych szczęśliwych mam ;) ale do rzeczy. 5.04 miałam transfer dwóch trzydniowych zarodków. Dzisiaj od rana mocne krwawienie, mocne bóle okresowe, Beta z dziś 70. Myślicie, je jest szansa? Czy już po wszystkim? Cały czas krwawię, wszystko mnie boli, jutro i pojutrze tez się wybieram na betę, ale już nie wiem co mam myśleć 🥲
Krwawienie nie zawsze oznacza stratę. Czasami to np krwiak. Niestety na tym etapie tylko beta prawdę powie.
Trzymam mocno mocno kciuki ♥️
 
Strusio, teklaOla trzymam za Was kciuki ♥️
Czytam Was i jakbym o sobie słyszała rok temu 😱 ja to miałam tak, że mąż mówi idź na dwór, na spacer, ja małego popilnuje, a ja z płaczem że nie mogę bo przecież za trzy godziny muszę go nakarmić 🙉🤣 teraz to się wydaje śmieszne ale mój baby blues dał mi, nam w kość ... Ja to zaczęłam żyć etapami: byleby pierwszy mc, byleby 3 mce będzie lepiej, obu do pół roku i z górki. Na rok już będzie spoko. I jakoś nam idzie 😝 nawet wracam za kilkanaście dni do pracy 😱😱
Ale to mija, człowiek przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości ☺️ już teraz z młodym wyjście z domu to nie eskapada na Mount Everest 🤣🤣
 
Cześć dziewczyny, mam problem. Aż się dziwnie czuję, że się wtrącam w rozmowę młodych szczęśliwych mam ;) ale do rzeczy. 5.04 miałam transfer dwóch trzydniowych zarodków. Dzisiaj od rana mocne krwawienie, mocne bóle okresowe, Beta z dziś 70. Myślicie, je jest szansa? Czy już po wszystkim? Cały czas krwawię, wszystko mnie boli, jutro i pojutrze tez się wybieram na betę, ale już nie wiem co mam myśleć 🥲
Po to jest ten wątek. Nie wtrącasz się bo te SZCZĘŚLIWE mamy też przeszły ciężką i długą drogę do tego żeby tulić swoje maleństwa
 
Po to jest ten wątek. Nie wtrącasz się bo te SZCZĘŚLIWE mamy też przeszły ciężką i długą drogę do tego żeby tulić swoje maleństwa
Zgadzam się w 100%... Sama nie raz wylalam tu morze łez i szukałam rad czy pomocy bo ta droga do macierzyństwa była dla mnie dość trudna. Otrzymałam pomoc i chce wspierać inne dziewczyny... Bo wiem doskonale co to znaczy niepłodność, nieudany transfer, poronienie czy brak wiary, że to się kiedykolwiek uda .
 
Dziękuję dziewczyny ❤️❤️❤️
Beta z dziś 100, progesteron 14,2 - wg lekarza z kliniki wystarczając, transfer świeży y (norma dla ciężarnych pierwszego trymestru 35-141, faza lutealna 5,82-75,9). Ten lekarz zastępował mojego, generalnie kazał się przygotować na najgorsze. Stwierdził, że wczoraj 70, dzisiaj 100, to może już spadać. I generalnie powinnam się ruszać, bo leżenie w pierwszym trymestrze źle działa na ciążę 🤔 Ale dostałam progesteron doustny, bo cyclogest raczej się wypłukuje z krwią. I chyba sama muszę sobie ogarnąć dawkowanie. Jutro znów zrobię betę, mam tez umówioną wizytę u swojego lekarza. Krwawienie jest coraz silniejsze, ale jeszcze mam nadzieję
 
Trzymamy kciuki. Oczywiście że ma znaczenie bo nawet nie minęły 24 godziny.
Dziękuję ❤️ dam znać jutro, tym razem zrobię test o 15, dzisiaj chciałam miec jak najszybciej wynik, żeby sprawdzić w którą stronę idzie Beta, że też zawsze wszystko musi przebiegać z przebojami. No ale nic, cały czas mam nadzieję :)
 
reklama
Dziękuję ❤️ dam znać jutro, tym razem zrobię test o 15, dzisiaj chciałam miec jak najszybciej wynik, żeby sprawdzić w którą stronę idzie Beta, że też zawsze wszystko musi przebiegać z przebojami. No ale nic, cały czas mam nadzieję :)
Daj koniecznie znać jutro jak się mają sprawy. Trzymam kciuki za kropka. 😉
 
Do góry