reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Cześć dziewczyny, mam problem. Aż się dziwnie czuję, że się wtrącam w rozmowę młodych szczęśliwych mam ;) ale do rzeczy. 5.04 miałam transfer dwóch trzydniowych zarodków. Dzisiaj od rana mocne krwawienie, mocne bóle okresowe, Beta z dziś 70. Myślicie, je jest szansa? Czy już po wszystkim? Cały czas krwawię, wszystko mnie boli, jutro i pojutrze tez się wybieram na betę, ale już nie wiem co mam myśleć 🥲
Koniecznie powtórz betę. Do czasu wyniku -tylko leż i bierz dodatkowe dawki progesteronu oraz magnez. Ja w ciąży naturalnej brałam większe dawki progesteronu niż Ty więc może być tak, że masz go jednak za mało. Twierdzenie kliniki że powinno wystarczyć trochę mnie dziwi - każda kobieta przyswaja go inaczej. Ja np. tragicznie 🤪
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam problem. Aż się dziwnie czuję, że się wtrącam w rozmowę młodych szczęśliwych mam ;) ale do rzeczy. 5.04 miałam transfer dwóch trzydniowych zarodków. Dzisiaj od rana mocne krwawienie, mocne bóle okresowe, Beta z dziś 70. Myślicie, je jest szansa? Czy już po wszystkim? Cały czas krwawię, wszystko mnie boli, jutro i pojutrze tez się wybieram na betę, ale już nie wiem co mam myśleć 🥲
Krwawienie nie zawsze oznacza stratę. Czasami to np krwiak. Niestety na tym etapie tylko beta prawdę powie.
Trzymam mocno mocno kciuki ♥️
 
Strusio, teklaOla trzymam za Was kciuki ♥️
Czytam Was i jakbym o sobie słyszała rok temu 😱 ja to miałam tak, że mąż mówi idź na dwór, na spacer, ja małego popilnuje, a ja z płaczem że nie mogę bo przecież za trzy godziny muszę go nakarmić 🙉🤣 teraz to się wydaje śmieszne ale mój baby blues dał mi, nam w kość ... Ja to zaczęłam żyć etapami: byleby pierwszy mc, byleby 3 mce będzie lepiej, obu do pół roku i z górki. Na rok już będzie spoko. I jakoś nam idzie 😝 nawet wracam za kilkanaście dni do pracy 😱😱
Ale to mija, człowiek przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości ☺️ już teraz z młodym wyjście z domu to nie eskapada na Mount Everest 🤣🤣
 
Cześć dziewczyny, mam problem. Aż się dziwnie czuję, że się wtrącam w rozmowę młodych szczęśliwych mam ;) ale do rzeczy. 5.04 miałam transfer dwóch trzydniowych zarodków. Dzisiaj od rana mocne krwawienie, mocne bóle okresowe, Beta z dziś 70. Myślicie, je jest szansa? Czy już po wszystkim? Cały czas krwawię, wszystko mnie boli, jutro i pojutrze tez się wybieram na betę, ale już nie wiem co mam myśleć 🥲
Po to jest ten wątek. Nie wtrącasz się bo te SZCZĘŚLIWE mamy też przeszły ciężką i długą drogę do tego żeby tulić swoje maleństwa
 
Po to jest ten wątek. Nie wtrącasz się bo te SZCZĘŚLIWE mamy też przeszły ciężką i długą drogę do tego żeby tulić swoje maleństwa
Zgadzam się w 100%... Sama nie raz wylalam tu morze łez i szukałam rad czy pomocy bo ta droga do macierzyństwa była dla mnie dość trudna. Otrzymałam pomoc i chce wspierać inne dziewczyny... Bo wiem doskonale co to znaczy niepłodność, nieudany transfer, poronienie czy brak wiary, że to się kiedykolwiek uda .
 
Dziękuję dziewczyny ❤️❤️❤️
Beta z dziś 100, progesteron 14,2 - wg lekarza z kliniki wystarczając, transfer świeży y (norma dla ciężarnych pierwszego trymestru 35-141, faza lutealna 5,82-75,9). Ten lekarz zastępował mojego, generalnie kazał się przygotować na najgorsze. Stwierdził, że wczoraj 70, dzisiaj 100, to może już spadać. I generalnie powinnam się ruszać, bo leżenie w pierwszym trymestrze źle działa na ciążę 🤔 Ale dostałam progesteron doustny, bo cyclogest raczej się wypłukuje z krwią. I chyba sama muszę sobie ogarnąć dawkowanie. Jutro znów zrobię betę, mam tez umówioną wizytę u swojego lekarza. Krwawienie jest coraz silniejsze, ale jeszcze mam nadzieję
 
Trzymamy kciuki. Oczywiście że ma znaczenie bo nawet nie minęły 24 godziny.
Dziękuję ❤️ dam znać jutro, tym razem zrobię test o 15, dzisiaj chciałam miec jak najszybciej wynik, żeby sprawdzić w którą stronę idzie Beta, że też zawsze wszystko musi przebiegać z przebojami. No ale nic, cały czas mam nadzieję :)
 
reklama
Dziękuję ❤️ dam znać jutro, tym razem zrobię test o 15, dzisiaj chciałam miec jak najszybciej wynik, żeby sprawdzić w którą stronę idzie Beta, że też zawsze wszystko musi przebiegać z przebojami. No ale nic, cały czas mam nadzieję :)
Daj koniecznie znać jutro jak się mają sprawy. Trzymam kciuki za kropka. 😉
 
Do góry