reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej 😊jeszcze się kulam w opakowaniu🙃😉ledwo ledwo. Dziś mam wizytę u lekarza i się okaże co dalej😊.A wy jak tam już się zapoznaliście?
Ooo to daj znać koniecznie 😉
Tak..my już dnia na dzień coraz lepiej 😊 Mieszko jest prze-grzeczny, śpi sobie słodko..płacze tylko na pieluchę i jedzenie ..kolki jakby zniknely po kropelkach ( położna nam doradziła infacol) tylko pierdy są straszne 🤭🤣ale cóż..lepsze to niż jak ma go boleć brzuszek.
Za 2 tygodnie przylatuje moja mama także odliczam i nie mogę się doczekać 😁
 
Ooo to daj znać koniecznie 😉
Tak..my już dnia na dzień coraz lepiej 😊 Mieszko jest prze-grzeczny, śpi sobie słodko..płacze tylko na pieluchę i jedzenie ..kolki jakby zniknely po kropelkach ( położna nam doradziła infacol) tylko pierdy są straszne 🤭🤣ale cóż..lepsze to niż jak ma go boleć brzuszek.
Za 2 tygodnie przylatuje moja mama także odliczam i nie mogę się doczekać 😁
cały czas karmisz piersią? Fajnie ze najgorsze minęło. Ja po wizycie i nasz jeszcze nie chce wychodzić😊szyjka tylko o 1cm się skróciła. W czwartek jade do szpitala z skierowaniem. Chyba że do czwartku się rozpakuje😂 superrrr ze mamcia do Was przyleci ale wnuka wycałuję juz to widzę🥰🥰. Trzymajcie się zdrowo 😚
 
cały czas karmisz piersią? Fajnie ze najgorsze minęło. Ja po wizycie i nasz jeszcze nie chce wychodzić😊szyjka tylko o 1cm się skróciła. W czwartek jade do szpitala z skierowaniem. Chyba że do czwartku się rozpakuje😂 superrrr ze mamcia do Was przyleci ale wnuka wycałuję juz to widzę🥰🥰. Trzymajcie się zdrowo 😚
Nie, ja od początku tylko butla 😉jakoś to nie dla mnie kp, i też jak widzę jak stary go fajnie karmi butelką i ta moja "wolnośc" to wszystko utwierdza mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłam 😉no ale to moje zdanie i rozumiem że nie każda ma takie samo 😉
Ooo to koniecznie daj znać😉ciekawe jaką datę urodzenia będzie mieć twoje maleństwo 😊
 
Hej dziewczyny..czy któraśz was miała to znieczulenie w kręgosłup (epidural to chyba się nazywa) do porodu czy w innych okolicznościach? Jestem ciekawa jak długo potem was bolał o ile w ogóle kręgosłup?
 
Hej dziewczyny..czy któraśz was miała to znieczulenie w kręgosłup (epidural to chyba się nazywa) do porodu czy w innych okolicznościach? Jestem ciekawa jak długo potem was bolał o ile w ogóle kręgosłup?
Hej. Ja miałam do cesarki. Pani mi się wbiła super za pierwszym razem nawet nie poczułam. Kręgosłup mnie nie bolał w ogóle po tym.
 
Nie, ja od początku tylko butla 😉jakoś to nie dla mnie kp, i też jak widzę jak stary go fajnie karmi butelką i ta moja "wolnośc" to wszystko utwierdza mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłam 😉no ale to moje zdanie i rozumiem że nie każda ma takie samo 😉
Ooo to koniecznie daj znać😉ciekawe jaką datę urodzenia będzie mieć twoje maleństwo 😊
oczywiście tak jak piszesz to każdego indywidualna sprawa. Ja chce spróbować karmić ale zobaczymy jak to będzie. Oczywiście dam znać 😊 trzymajcie sie
 
Hej dziewczyny..czy któraśz was miała to znieczulenie w kręgosłup (epidural to chyba się nazywa) do porodu czy w innych okolicznościach? Jestem ciekawa jak długo potem was bolał o ile w ogóle kręgosłup?
Hej 😊 ja miałam takie znieczulenie przy porodzie córki. Nie miałam pozniej żadnych dolegliwości...
 
reklama
Hej. Ja miałam do cesarki. Pani mi się wbiła super za pierwszym razem nawet nie poczułam. Kręgosłup mnie nie bolał w ogóle po tym.
Mi chyba się źle wkłukła bo do tej pory mnie pobolewa a jeszcze przy porodzie jak myśleliże urodze naturalnie..to jak mnie puszczalo znieczulenie to najpierw czułam po prawej stronie i to tak konkretnie..a w lewej nic
 
Do góry