reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

reklama
Dziewczynki.
Jestem po USG... Jeszcze nie doszłam do siebie.
Okazuje się, że są 2 pecherzyki ciążowe ( ciąża bliźniacza). Jak to usłyszałam mało co nie zleciłam z fotela 🤣Jeden mniejszy więc dr spisuje go raczej na straty ...ale w 2 pecherzyku zarodeczek i pięknie bijące serduszko 🥰❤️ Jej...jaką czuję ulgę...🙈 Na moich 5 ciąż to 2 raz jak było mi dane zobaczyć serduszko ...coś pięknego ♥️
Bardzo się cieszę, aż łezka mi się zakręciła. Teraz odpoczywaj i dbaj o Was, zero stresu 🙂👊✊
 
Dziewczynki.
Jestem po USG... Jeszcze nie doszłam do siebie.
Okazuje się, że są 2 pecherzyki ciążowe ( ciąża bliźniacza). Jak to usłyszałam mało co nie zleciłam z fotela 🤣Jeden mniejszy więc dr spisuje go raczej na straty ...ale w 2 pecherzyku zarodeczek i pięknie bijące serduszko 🥰❤️ Jej...jaką czuję ulgę...🙈 Na moich 5 ciąż to 2 raz jak było mi dane zobaczyć serduszko ...coś pięknego ♥️
Świetna wiadomość 😊 gratulacje Kochana 🥰
 
reklama
jestem już po wizycie :) prawy jajnik kiepsko zareagował bo mam tylko 3 pecherzyki ale za to w lewym mam ich 10 :) kolejny monitoring w sobotę 🥰
No to super .... coś z tego będzie:-) Daj znać w sobotę .. może już wyznaczą punkcję.. Ja w sobotę mam zabieg usunięcia polipa... a później umówię się już na transfer :-)
 
Do góry