reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Dziewczynki.
Jestem po USG... Jeszcze nie doszłam do siebie.
Okazuje się, że są 2 pecherzyki ciążowe ( ciąża bliźniacza). Jak to usłyszałam mało co nie zleciłam z fotela 🤣Jeden mniejszy więc dr spisuje go raczej na straty ...ale w 2 pecherzyku zarodeczek i pięknie bijące serduszko 🥰❤️ Jej...jaką czuję ulgę...🙈 Na moich 5 ciąż to 2 raz jak było mi dane zobaczyć serduszko ...coś pięknego ♥️
Bardzo się cieszę, aż łezka mi się zakręciła. Teraz odpoczywaj i dbaj o Was, zero stresu 🙂👊✊
 
Dziewczynki.
Jestem po USG... Jeszcze nie doszłam do siebie.
Okazuje się, że są 2 pecherzyki ciążowe ( ciąża bliźniacza). Jak to usłyszałam mało co nie zleciłam z fotela 🤣Jeden mniejszy więc dr spisuje go raczej na straty ...ale w 2 pecherzyku zarodeczek i pięknie bijące serduszko 🥰❤️ Jej...jaką czuję ulgę...🙈 Na moich 5 ciąż to 2 raz jak było mi dane zobaczyć serduszko ...coś pięknego ♥️
Świetna wiadomość 😊 gratulacje Kochana 🥰
 
reklama
jestem już po wizycie :) prawy jajnik kiepsko zareagował bo mam tylko 3 pecherzyki ale za to w lewym mam ich 10 :) kolejny monitoring w sobotę 🥰
No to super .... coś z tego będzie:-) Daj znać w sobotę .. może już wyznaczą punkcję.. Ja w sobotę mam zabieg usunięcia polipa... a później umówię się już na transfer :-)
 
Do góry