reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Końcówka była fatalna. Wyobraź sobie że ja przytyłam prawie 20kg. W zależności jak młody się ułożył to albo nie mogłam oddychać albo chciało się wymiotować albo musiałam pędem biec do toalety. I jeszcze upaly do tego 😵‍💫 marzyłam żeby już urodzić! Wypoczywaj jak najwiecej! Na kiedy masz termin? Kurcze... Ja pamiętam jak się chwaliłaś pozytywna beta. Jak to możliwe, że to zaraz porod? 😱
Wiktorek czyste szczęście. Nie mogę się na niego napatrzec, zaczyna nas obdarowywać uśmiechami i rośnie w oczach. Jest spokojny i pogodny, co nie oznacza, że nie potrafi też dać o sobie znać 😊 może jestem trochę mniej wyspana, w domu trochę większy chaos, ale jestem przeszczesliwa i staram się czerpać maksymalnie z każdej chwili, bo wiem jak ten czas szybko i nieubłaganie mija...
Ja mam termin na 10.09.2022r. Ja pamiętam emocje kiedy robiłaś USG i było serduszko. A tu Wiktor już z Tobą. Ten czas szybko leci to prawda.
 
reklama
Witam Was dziewczyny:-)
Chciałam się przywitać!!! Poczytałam sobie troszkę Wasze wiadomości:-)
Ja podchodzę drugi raz do In Vitro. Pierwsza próba była nieudana tylko dwa zarodki podane razem i niestety się nie udało. Po roku podchodzę drugi raz. Mamy 4 blastocysty zamrożone.. ponieważ muszę usunąć polip. W czwartek mam zabieg. Później czekam na transfer... Mam nadzieje, że się uda, bo trzeci raz do pełnej procedury się nie przymierzam:-) Pozdrawiam
 
Witam Was dziewczyny:-)
Chciałam się przywitać!!! Poczytałam sobie troszkę Wasze wiadomości:-)
Ja podchodzę drugi raz do In Vitro. Pierwsza próba była nieudana tylko dwa zarodki podane razem i niestety się nie udało. Po roku podchodzę drugi raz. Mamy 4 blastocysty zamrożone.. ponieważ muszę usunąć polip. W czwartek mam zabieg. Później czekam na transfer... Mam nadzieje, że się uda, bo trzeci raz do pełnej procedury się nie przymierzam:-) Pozdrawiam
Witamy i trzymamy ✊👊
 
reklama
cześć dziewczyny,
prawdopodobnie na niedługo do was dolacze, powiedzcie mi czy refundacje na leki do ivf załatwia klinika czy trzeba samemu sobie załatwiać ?
 
Do góry