reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Dziewczynki.
Jestem po USG... Jeszcze nie doszłam do siebie.
Okazuje się, że są 2 pecherzyki ciążowe ( ciąża bliźniacza). Jak to usłyszałam mało co nie zleciłam z fotela 🤣Jeden mniejszy więc dr spisuje go raczej na straty ...ale w 2 pecherzyku zarodeczek i pięknie bijące serduszko 🥰❤️ Jej...jaką czuję ulgę...🙈 Na moich 5 ciąż to 2 raz jak było mi dane zobaczyć serduszko ...coś pięknego ♥️
 
reklama
cześć dziewczyny,
prawdopodobnie na niedługo do was dolacze, powiedzcie mi czy refundacje na leki do ivf załatwia klinika czy trzeba samemu sobie załatwiać
Dziewczynki.
Jestem po USG... Jeszcze nie doszłam do siebie.
Okazuje się, że są 2 pecherzyki ciążowe ( ciąża bliźniacza). Jak to usłyszałam mało co nie zleciłam z fotela 🤣Jeden mniejszy więc dr spisuje go raczej na straty ...ale w 2 pecherzyku zarodeczek i pięknie bijące serduszko 🥰❤️ Jej...jaką czuję ulgę...🙈 Na moich 5 ciąż to 2 raz jak było mi dane zobaczyć serduszko ...coś pięknego ♥️
Moje gratulacje ❤️ Ja tez już nie umiem doczekać się punkcji i transferu ❤️ Ale w tym miesiącu tez już będę wiedziała co mnie czeka
 
Dziewczynki.
Jestem po USG... Jeszcze nie doszłam do siebie.
Okazuje się, że są 2 pecherzyki ciążowe ( ciąża bliźniacza). Jak to usłyszałam mało co nie zleciłam z fotela 🤣Jeden mniejszy więc dr spisuje go raczej na straty ...ale w 2 pecherzyku zarodeczek i pięknie bijące serduszko 🥰❤️ Jej...jaką czuję ulgę...🙈 Na moich 5 ciąż to 2 raz jak było mi dane zobaczyć serduszko ...coś pięknego ♥️
Co za wiadomość!!! Moje gratulacje!!!
 
Dziewczynki.
Jestem po USG... Jeszcze nie doszłam do siebie.
Okazuje się, że są 2 pecherzyki ciążowe ( ciąża bliźniacza). Jak to usłyszałam mało co nie zleciłam z fotela 🤣Jeden mniejszy więc dr spisuje go raczej na straty ...ale w 2 pecherzyku zarodeczek i pięknie bijące serduszko 🥰❤️ Jej...jaką czuję ulgę...🙈 Na moich 5 ciąż to 2 raz jak było mi dane zobaczyć serduszko ...coś pięknego ♥️
Wspaniale!!! Moje gratulacje👋👋
 
reklama
Bosko! I teraz proszę się ładnie lekarza słuchać 😃 czy ja dobrze kojarzę, że to drugi raz w zyciu kiedy usłyszałaś serduszko?
Tak jest! 😁 zgadza się kochana.
W 1 ciąży nie zdążyłam na 1 USG ( 6tc) , w 3 u zarodka serce nie zaczęło bić ( beta bardzo słabo rosła), w 4 puste jajo. Serduszko widziałam do tej pory w 2 ciąży i obecnej 5 😊
 
Do góry