reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

Końcówka była fatalna. Wyobraź sobie że ja przytyłam prawie 20kg. W zależności jak młody się ułożył to albo nie mogłam oddychać albo chciało się wymiotować albo musiałam pędem biec do toalety. I jeszcze upaly do tego 😵‍💫 marzyłam żeby już urodzić! Wypoczywaj jak najwiecej! Na kiedy masz termin? Kurcze... Ja pamiętam jak się chwaliłaś pozytywna beta. Jak to możliwe, że to zaraz porod? 😱
Wiktorek czyste szczęście. Nie mogę się na niego napatrzec, zaczyna nas obdarowywać uśmiechami i rośnie w oczach. Jest spokojny i pogodny, co nie oznacza, że nie potrafi też dać o sobie znać 😊 może jestem trochę mniej wyspana, w domu trochę większy chaos, ale jestem przeszczesliwa i staram się czerpać maksymalnie z każdej chwili, bo wiem jak ten czas szybko i nieubłaganie mija...
Ja mam termin na 10.09.2022r. Ja pamiętam emocje kiedy robiłaś USG i było serduszko. A tu Wiktor już z Tobą. Ten czas szybko leci to prawda.
 
reklama
Witam Was dziewczyny:-)
Chciałam się przywitać!!! Poczytałam sobie troszkę Wasze wiadomości:-)
Ja podchodzę drugi raz do In Vitro. Pierwsza próba była nieudana tylko dwa zarodki podane razem i niestety się nie udało. Po roku podchodzę drugi raz. Mamy 4 blastocysty zamrożone.. ponieważ muszę usunąć polip. W czwartek mam zabieg. Później czekam na transfer... Mam nadzieje, że się uda, bo trzeci raz do pełnej procedury się nie przymierzam:-) Pozdrawiam
 
Witam Was dziewczyny:-)
Chciałam się przywitać!!! Poczytałam sobie troszkę Wasze wiadomości:-)
Ja podchodzę drugi raz do In Vitro. Pierwsza próba była nieudana tylko dwa zarodki podane razem i niestety się nie udało. Po roku podchodzę drugi raz. Mamy 4 blastocysty zamrożone.. ponieważ muszę usunąć polip. W czwartek mam zabieg. Później czekam na transfer... Mam nadzieje, że się uda, bo trzeci raz do pełnej procedury się nie przymierzam:-) Pozdrawiam
Witamy i trzymamy ✊👊
 
reklama
cześć dziewczyny,
prawdopodobnie na niedługo do was dolacze, powiedzcie mi czy refundacje na leki do ivf załatwia klinika czy trzeba samemu sobie załatwiać ?
 
Do góry