reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Serduszko - dużo zdrowia dla Mamy, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
my nasze dzieci zaganiamy do góry po 20, tam mycie i przebieranie w piżamy, do łóżek idą koło 20.30 z zasypianiem bywa różnie. Czasem dopiero przed 22. Ale to raczej w weekendy, bo w tygodniu mają standardowo pobudkę o 6-6.30 rano i wymarsz do przedszkola
 
reklama
Witam sie, podczytuje Was ale nie bardzo mam czas by pisac....
Od piątku mam mame w szpitalu na onkologii..., i mam do ogarnięcia 2 mieszkania i ja w szpitalu, latam jak kot z pęcherzem i ciesze sie ogromnie że juz dziś wychodzi, w końcu uda mi sie ogarnąć moich chłopaków na powrót do szkoły. Przynajmniej moge na siostre liczyc jeśli chodzi o opieke nad moimi szkrabami gdy ja tak biegam, bo mąż w pracy a jak nie w pracy to też lata i załatwia różne sprawy.
Gratuluje Halszka świetnie że bedzie parka <3
Widuje takie wózki u mnie na osiedlu jak te ze zdjecia :) fajne ułatwienie dla rodziców :)

Zdrowia dla mamy ;)
 
Dziękuję ogromnie.... jak na fakt że miała przez 24h chemie podawana to trzyma się super. Może dlatego że to pierwsza chemia. No w każdym bądź razie będzie dobrze, musi być...
 
Matka wariatka86 z ciśnieniem nie ma żartów uważaj na siebie i dużo zdrówka.
Dziękuję za słowa wsparcia. Chwilami ciężko mi.. Ale staram się nie załamywać A jak już mi się zdazy to na chwilkę...
Kolorowo nie jest ale nadzieja umiera ostatnia
 
Dzien dobry:)

Tak korzystam odpoczywam, szkoda ze to nie moja bajka , no ale co zrobic jak trza to trza :hmm:

Mlodsza mnie ciagnie na zakupy bo mówi ze nie ma spódniczek do przedszkola :laugh2: wogole nie ma te 50 sztuk w szafie to pewnie brata :huh: ale nie przegadasz ,nie ma i koniec :-p
 
Dzien dobry:)

Tak korzystam odpoczywam, szkoda ze to nie moja bajka , no ale co zrobic jak trza to trza :hmm:

Mlodsza mnie ciagnie na zakupy bo mówi ze nie ma spódniczek do przedszkola :laugh2: wogole nie ma te 50 sztuk w szafie to pewnie brata :huh: ale nie przegadasz ,nie ma i koniec :-p

Kobieta nigdy nie ma w co się ubrać :-D Co Ty nie wiesz mamuśka?

@Serduszko1 dużo siły i zdrowia dla mamy.
@Matka_wariatka86 odpoczywaj i korzystaj z L4.
@Halszka wozek dla trojaczkow to dla Ciebie idealna opcja.

Będę kierowała jak autobusem :-D
 
reklama
@Serduszko1 zdrówka dla mamy, sił wytrwałości dla Waszej rodziny w zamganiu się o zdrowie mamy!

@Matka_wariatka86 uważaj tam na siebie! W zasadzie o Was!

SPANIE w roku szkolnym wszystko mamy ustalone w miarę z góry i wtedy kiedy chodziłam do pracy w wakacje też.
W roku szkolnym najmłodszy ok19.30j uż spał, starsze ok 21. Teraz luz, ja nie wstaje do pracy to wszyscy do 22.

Ps. Któraś chętna do moderowania działu?
 
Do góry