reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Witam się po ciężkiej nocy....
Otwieram oddzial chorób zakaźnych w domu, ktoś chętny???
Cała trójke mi rozkłada, najgorzej ze średnim synem. Koniec sierpnia w końcu to trzeba się rozchorowac....
A tak poważnie to mam nadzieję że im szybko minie i uda nam się uniknąć antybiotyku.

Ja się na moderatora nie nadaje... każda inna osoba wypełni o wiele lepiej moderatorskie obowiązki ode mnie ...
Buźka :-*
 
Witam się po ciężkiej nocy....
Otwieram oddzial chorób zakaźnych w domu, ktoś chętny???
Cała trójke mi rozkłada, najgorzej ze średnim synem. Koniec sierpnia w końcu to trzeba się rozchorowac....
A tak poważnie to mam nadzieję że im szybko minie i uda nam się uniknąć antybiotyku.

Ja się na moderatora nie nadaje... każda inna osoba wypełni o wiele lepiej moderatorskie obowiązki ode mnie ...
Buźka :-*
Ani na moderatora ani też na oddział zakazy tym bardziej się nie wybieram...a kysz[emoji38]ale Wam zdrowka...dzieciaki wyczuły, że rok szkolny nadciąga [emoji6]
 
@Serduszko1 dużo zdrówka dla mamy! I siły dla Was. Wierzę, że wszystko będzie dobrze :)

Popieram kandydaturę @Sopek ;)

My już w domu. Jestem totalnie wypompowana. Żałuję, że pojechaliśmy. Lepiej było zostać w domu. Odpocząć i nacieszyć się sobą. Jeszcze w środę Zosia się pochorowała. Ehh

Dziś mam wizytę w końcu. Uff!
Miłego poranka drogie Panie!
 
@Karolina zdrówka dla Zosi....

Witam się w piątkowy poranek. Sytuacja zdrowotna u mnie lepiej. Najmłodszy i najstarszy w porządku. Za to mój średni... cały Kuba. . . On zawsze najgorzej przechodzi choroby... musi mi do wtorku wyzdrowieć. Już pal licho z ta szkołą Ale mamy wizytę u genetyka. [emoji17]

Lecę ogarniać i gotować bo dziś muszę skończyć karuzelke do łóżeczka dla siostrzenicy, potem się pochwalę:)
Miłego dnia
 
reklama
MatkaWariatka - skąd ja znam te zamiłowanie do mody. Moje córki cały dniami tylko by się przebierały, ale tylko sukienki wchodzą w grę :) Ostatnio dostałam worek ciuchów od koleżanki z pracy, a tam pełno różnych sukienek balowych i baletowych (córka tancerka). U mnie w domu był szał ciał jak wróciłam z tym dobrodziejstwem

karolina921 - przeczytałam Twój wpis i znowu mnie ogarnęły wcześniejsze wątpliwości, czy cieszyć się z wyjazdu nad morze z dziećmi. Pocieszam się, że tylko na tydzień jedziemy

No właśnie, a u nas pakowanie. Jak tu zabrać wszystko, to znaczy ubrania, zabawki, 7 rowerów? Ale jakoś damy radę, jedziemy na szczęście na dwa samochody (i to dość duże). I tak się cieszę, żę już bez wóżków, bujaczków, łóżeczek turystycznych, tony pieluch itp.
 
Do góry