reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Ja dostałam w sumie trzy paczki z Nutrici (BoboVita), Nestle i z Hippa. Ciekawe czy jeszcze coś się przyśle, bo nie miałabym nic przeciwko:tak: ;-) :-D :laugh2: .
 
reklama
No to my jeszcze nie dostalismy z z Nestle ;-) i apropo dyni z ziemniaczkiem hippa, wymieszalm dzisiaj go z zupka jarzynowa bobovity, ktora kupiłam w większych ilosciach a maly nią pluł ;-) zajadał ją jak dziki, z czego się cieszę ;-)
 
Ja też jeszcze nie dostałam Nestle, za to dzwonią do mnie jakieś baby i proponują ksiązki lub czasopisma za darmo, ale musze zapłacić za pakowanie i przesyłke :wściekła/y: Idane mają ze szpitala, z tych ankiet...

A jakie mleczko piją Wasze dzieci? Bo ja własnie przechodzę na Nan Ha2, ale strasznie to drogie, tylko troszkę sie boj zwykłego Nana jeszcze, bo oboje z mężem mamy jakieś alergie, ja na kota, on na pyłki.
 
............ciekawe czemu nie cielęcina skoro robią takie słoiczki
chodzi o to, żeby dawać białe miąsko, a nie czerwone:tak:

Maja pije Bebiko 2

Manatko niektóre mleka są na receptę, jak moja mała nietolerowała laktozy to miała pić Bebilon Pepti i puszka kosztuje 22zł to ja z receptą zapłaciłam połowę. Tyle, że i tak niechciała go pić /paskudztwo/
zawsze jednak możesz zapytać lekarza
zobacz
[url=http://www.nutricia.com.pl/produkty_marki.php?and=BEBILON]
 
My dostalismy paczke tylko z BoboVity :-(

Oliwia pije obecnie Humane 2 Plus z Prebiotykiem :-)

Miśka a moja Oliwka wrecz kocha zupke jarzynowa z BOboVity, zjada kazda ilosc :tak: no a dynie z ziemniaczkami tez lubi, moja Mały Głodomorek :-D
 
LUCZYNKO, czyli coś łaczy nasze bobasy ;-) dynia z ziemniaczkami ;-) ;-)
hahaha niezly początek?!
 
reklama
IGOR TEŻ PIJE NAN2 A WCZEŚNIEJ TO BYŁ NAWET NA NUTRAMIGENIE, POTEM NAN HA2 A TERAZ JUŻ OD MIESIĄCA NAN2.IGOR NIE CIERPI KASZKI RYŻOWEJ Z MALINAMI !!! KOLOREM TO I ZAPACHEM A NAWET SMAKIEM NIE PRZYPOMINA NAWET MALIN , WIĘC WCALE MU SIĘ NIE DZIWIĘ :no: A JAKIE KASZKI LUBIĄ WASZE DZIECI ?
 
Do góry