reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

No to muszę przegrzebać jutro sklepowe półki w poszukiwaniu tych pyszności:tak: :-D :laugh2: :-D , ale do tej pory nie rzucił mi sie w oczy taki deserek z dziką różą.
 
reklama
A Julence kipsciuchno idzie pałaszowanie nowinek :-(
Jabłuszko jej niesmakuje marchewka tez banan brzoskwinka równiez. Jak próbuje to tak sie trzesie ze hoho. Teraz sie wycfaniła tak ze nawet jak jej podaje butelke z mleczkiem to zaciska usteczka bo pewnie mysli ze znów jej dam jakis wynalazek. Dopiero dzis spałaszowała kaszke babnanowa :-D
Moze jakisprzełom :-) Mam takanadzieje :tak:
 
Nadziu mojej Ali jabłuszko i banan też nie smakowało:no: , za to jabłko z marchewką Bobo Fruta jak najbardziej:tak:. Jej ulubione deserki to morelki i brzoskwinki z Hippa, bo są naprawdę pyszne.
 
No ja Julence tez własnie kupiłam Hippa i Gerbera ale niestety konczyło sie na tym ze ja zjadałm a Julenka tylko góra dwie łyżeczki Ale za to mnie szło wysmienicie mniam mniam :tak:
 
Agutko moja Oliwka jadla juz wiele razy deserki z dzika roza i bardzo Jej smakowaly ale i tak najbardziej smakuje Jej deser jablko i winogrona z BoboFruta :tak: Dzisiaj probowalam dac Jej jablko i winogrona z kleikiem ryzowym z HIPPa z serii Owoce&Zboża ale plula tym na kilometr. Wogole nie wiem czemu bo mnie to bardzo smakowalo ;-) Ale wogole byla dzisiaj jakas marudna przy jedzeniu, wiec schowalam deserek do lodowki i mam nadzieje ze jutro pojdzie Jej ten deserek lepiej.
 
Mamuski,powiedzcie mi jedna rzecz. Chcialam kupic Zuzi brokuly do zupki,ale nigdzie swiezych nie bylo. :baffled: :wściekła/y: Czy moge Jej kupic mrozone? Nic Jej po nich nie bedzie? :-(
 
reklama
Chyba nie,bo przecież nawet zalecają,żebyw zimie mrożonki.A byłas w jakimś dużym sklepie? wiem,że tam nie jest wszystko super świeże jak na targu,ale mój mąż ostatnio kupił brokulka w hipermarkecie:-)
 
Do góry