reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
Ja narazie czekam z podaniem nastepnej porcji mleczka z odrobina kleiku na pierwszą kupkę Milenki - narazie cisza:dry: mam nadzieję że nie zaszkodzi jej:dry:
 
AGUTKO NO TAK JAKOś TO JEST żE DZIECI URODZONE Z DUżą MASą URODZENIOWą NIE PRZYBIERAJą TAK DUżO JAK TE MNIEJSZE, TAK MI TO PEDIATRA TłUMACZYł.IGOR I TAK śREDNIO PRZYBIERA NA WADZE 700 GR
CO MIESIąC , TERAZ WAżY PONAD 7 KG , DOKłADNIE TO JUż NIE WIEM ILE :szok:ALE NIE JEST Z WYGLąDU GRUBASEM, MOżE TYLKO PYZIATY NA BUZI ALE ON JEST PO PROSTU DUżY:-D
 
MAMAOSKA-IGOR TEż JAK PIJE TO JAK MAłA śWINKA :-DTAK MU PO BOKACH Z BUZI SIę LEJE:tak:NIE WIEM DLACZEGO, PRZECIEż TO MLEKO JEST ZAGęSZCZONE TO NIE POWINNO SIę TAK WYLEWAć.MYśLę żE DZIEJE SIę TAK DLATEGO , żE JEST TAKI JUż CIEKAWSKI OTOCZENIA , żE PIJE NIEDBALE A WIęCEJ UWAGI POśWIęCA NA ROZGLąDANIE SIę:-)
 
Mojej wprawdzie się nie ulewaa jeśli już to bardzo żadko,ale głowa podczas jedzenia to jej chodzi na wszystkie strony.Jedną rączką złapi mnie za mały palec,drugą za kciuka.Sciśnie mocno,pije i rozgląda się.
 
Szymek dostaje cały czas soczek jabłkowi i pomału poprawiają mu się kupki tzn częsciej.Zauważyłam że jeśli zrobi po 3 dniach to jest zielona.A jeśli po dobie to żółciutka.
Wczoraj kupiłam nowy soczek BoboVity Winogrono z koprem i rumiankiem.Dziś mu dałam i smakowało;-):tak:
Jak narazie niezabardzo przyzwyczaił się do jedzenia jabłka z łyżeczki,krzywi się strasznie:baffled:
 
A Milenka jeszcze kupki nie zrobiła odkąd przedwczoraj dodałam jej do mleka płaską łyżeczkę kleiku:dry: Adasia a jak zareagował Igor po podaniu pirewszy raz kleiku?Bo pisałaś ze kupkę zrobił ale normalnie na drugi dzień czy jak? Bo mała chyba jest zmierzła z powodu tej kupki:zawstydzona/y: ale dostała tak mało tego kleiku że nie chce mi się wierzyć żeby ją od tego tak zatkało:dry: może ma wpływ ciasto (murzynek) które zjadłam w niedzielę:dry:
 
wybaczcie nie zdaze nadrobic wszystkiego co piszecie pdczas mojej nieobecnosci; dwa pierwsze z gory dam rade; ja mojemu kupilam soczek jablkowy i mu smakowal jednak stwierdzilam ze szkoda kasy za soczek 2 zeta i daje mu herbatke z hippa za 10 zeta mam herbatke na miesiac; co do kleiku to nawet nie pamietam odkad mu daje; zaczelam od 1 lyzeczki na 120 mleka; teraz na 120 daje mu 2 lyzeczki; faktycznie na poczatku kupa byla zielona; ja mu kleik daje na noc kiedy chce aby dluzej mi pospal; po butli 120 z kleikiem mam 5 godzin a mleka wypije mi ze 150 i spi 3 godziny; zaczelam mu kupowac jablka w sloiczku; po 1 lyzeczce zaczelam dalam odkad skonczyl 2 miesiace; z tym ze te jablka kwasne i ich nie chcial; wiec kupilam jablko z marchewka; jeden sloiczek mam na 2 dni reszte wyrzucam; kupilam mu jablko z gruszkami; raz dalam i maly wyglada jakby mial ospe wiec odpada; kobietki robcie tak jak wy uwazacie; przeciez zawsze mozna odstawic; jak dalam malemu lyzeczke jablka i widze ze smakuje i wysypki nie ma wiec jest ok :D cholera sie rozpisalam :p ide na nastepny temacik
 
reklama
Dzikusko ja daję takie jabluszko z domowego sadu i bardzo Wojtusiowi smakują.Podobnie zrobię z soczkiem z jabłuszka czy marchewki,bo wszystko mam ekologiczne od rodziców:-)
 
Do góry