reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
Wczoraj pytałam się pani doktor na szczepieniu czy mogę podać jabłka jak skończy 3 m-ce. Powiedziała że jeśli karmię sztucznie to mogę....i dziadek będzie robił jabłuszka też z własnego ogródka ...dla wnusiów ;)

ja mam pytanie ..kobietki jaki kleik dodajecie do mleka? może i ja bym spróbowała i spali by dłużej? :szok:
 
adasia i na nim nic nie pisze, że np. od 3 czy 5 miesięcy? :zawstydzona/y: i kiedy się go dodaje?...jak już rozrobię mleko to poprostu wsypuję i znowu mieszam?...
 
AGA MAZURY pisze na nim po 4 miesiącu ale spoko możesz go dawać.Ja wsypuję mleko + kleik i razem mieszam .Na 150 ml wody daję oczywiście 5 miarek mleka i 2-3 łyżeczki kleiku, tylko do takiej mieszanki musisz mieć inny smoczek , bo ten zwykły się zapcha.Ja mam AVENT trójprzepływowy i jest super, można dowolnie regulować przepływ mleka w zależności od gęstości:-)
 
Dziewczyny apropos smoczków, pytałam juz Was kiedys ale żadna mi nie odpowiedziała;-) , kiedy powinno sie dziecku wymienic smoczki na większe przy karmieniu normalnym mlekiem a nie zagęszczonym:confused: :-) ;-)
 
adasia ja mam tylko smoczki avent, właśnie miałam dwójki zamieniać na trójki ;) więc dobrze się składa :tak: a z jedynek nadal piją herbatkę...

rene na smockach avent pisze że trójki są od 3 miesiąca...albo po 3 miesiącu...nie pamiętam :)

słuchajcie kobietki jak już o smoczkach...to takie do ssania też sa określone wiekowo...tzn, e ja ich smoczki też muszę wymienić na te aventu od 3 do 6 miesięcy...bo to chyba ważne skoro są określone wiekowo rodzaje smoczków...te co teraz mają są od 0 do 3 miesięcy...
 
Mój Adaś nie chce jeść kleiku ryżowego. Zrobiłam mu 120mleka i 2 łyżeczki kleiku. Dziamał to 20 minut i wypił 10ml. Myślałam, że może mu nie leci, sprawdzałam, smoczek miał z większą dziurką. Nie jadł. a Jak zrobiłam zwykłe mleko to wypił w 10 minut. Chyba spróbuję kaszkę kukurydzianą, ale dobiero jak skończy 3 mies.
 
Renee smoczek 2 jest po 1 miesiącu a 3 po 2,3 miechu.Ale mój syn nie potrafi pić z 3 bo mu za szybko leci i jesmy z 2;-)

Poza tym Wojtek woli póki co samo mleczo bez kleiku.I nie wiem czy bebilon ha różni sie do zwyklego bo po tym zwykłym spał 8 godzin non stop:-) a po tym ha to max.5 godzin.
 
reklama
Do góry