reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
Igor jak pije samo mleko to ma smoczek AVENT 3 + a jak z kleikiem to trójprzepływowy , smoczek uspokajający ma też Avent 3-6 m-c wogóle mam tylko butelki i smoczki tej firmy , bo są super.Miałam butelkę z nuka z profilowanym smokiem i nie chciał pić:no:
 
To fakt Avent jest suuuper, ale niestety nie najtańszy:-( , ja mam tylko 2 małe butelki Aventu, które były przy laktatorze;-) . Nuka też mam właśnie z profilowanym smoczkiem i niestety te profilowane smoczki, moim skromnym zdaniem sa do d...y:no: . A najgorsza butelka, którą kupiłam to niestety butelka Canpola, smoczek jest zrobiony z tak cienkiego silikonu, że jak mała go zassie, to musiałam jej siłą z buźki wyciągać, żeby sie odpowietrzył. Teraz to w ogóle tą butelkę odstwiłam do szafki, ale tak naprawdę to nadaje sie na śmietnik.:baffled:
Adasiu to jaki smoczek ja teraz powinnam małej kupić (z Aventu:tak: ), a tak w ogóle to ile pojedyńcze smoczki do butelek Aventu kosztują:confused:
 
witam

Ja używam butelek i smoczków silikonowych nuka:-) i jestem bardzo zadowolona-to pewnie kwestia przyzwyczajenia.Co do smoczka silikonowego canpol zgadzam się to badziew. :no:

Pozdrawiam
 
Ja daję Milence mleko z kleikiem i pije:tak: Ale z kolei smoczek trój przepływowy (kupiłam Canpola) jest dla niej za szybki i wkurza się bo nie nadąża z połykaniem:dry: wcale się nie dziwię bo jak przechyliłam butelkę do góry nogami to mleko samo leciało jak oszalałe:no: Wogóle Milenka ma skłonności do krztuszenia się bo jak zassie to tak szybko jakby ją ktoś gonił:eek: mam tylko jedną butelkę i smoczek z Aventu którą z resztą dostałam od kumpeli i parę innych buteleczek takich po 125 ml które dostałam od kuzynki. Dopiero jak w sklepie zaczęłam oglądać smoczki do butelek to zajarzyłam ile jest rodzai tych smoków i byłam w szoku:szok::laugh2:
 
U nas króluje smoczek uspokajacz NUK-a (Krzyś też tylko z takich korzytstał. A przy butelce, zresztą Canpola, mam smoczek Canpola ale ta butelka służy Oli tylko do picia herbatki i to w małych ilościach a Krzyś jak juz jadł kaszki z butli to też używałam smoczków NUK-a. Moje dzieci je lubią :-)
 
RENEE- kup smoczek na którym jest oznaczenie 3+ , ten smoczek ma trzy małe dziurki, jest on do samego mleka natomiast trójprzepływowy ma trzy stopnie , jeżeli dziecko pije na i-szym stopniu to napewno mleko się nie leje o ile jest zagęszczone , bo ten smok jest do zageszczonego kleikiem mleka.Smoczki kosztują 11-13 zł za dwie sztuki , bo tak są pakowane w dwupakach
 
Mój Adaś też pije z "dwójki" Aventu, bo trójka jest dla niego za szybka. Zgadzam się z dziewczynami, że najlepszy jest Avent. Nuk absolutnie nie spodobał się Adasiowi i nie chciał z niego pić.
A smoczka-uspokajacza Adaś nienawidzi. Jak chce go zdenerwować to mu go daję :-) Niestety jest z tym czasem problem bo np. przy szczepieniu nie mogłam go uspokoić. Dopiero butelka z mlekiem pomogła. :tak::-D Ale za to za kilka miesięcy nie będziemy mieć problemu z odzwyczajeniem go od smoczka.:laugh2::-D
 
reklama
Mój Adaś też pije z "dwójki" Aventu, bo trójka jest dla niego za szybka. Zgadzam się z dziewczynami, że najlepszy jest Avent. Nuk absolutnie nie spodobał się Adasiowi i nie chciał z niego pić.
A smoczka-uspokajacza Adaś nienawidzi. Jak chce go zdenerwować to mu go daję :-) Niestety jest z tym czasem problem bo np. przy szczepieniu nie mogłam go uspokoić. Dopiero butelka z mlekiem pomogła. :tak::-D Ale za to za kilka miesięcy nie będziemy mieć problemu z odzwyczajeniem go od smoczka.:laugh2::-D

Madziu ja z własnego doświadczenia wiem, że nie zawsze jest problem z odzwyczajaniem dziecka np. od smoczka. Krzyś nie miał z tym żadnego problemu, nastapiło to u niego z dnia na dzień, a i od cyca też się odzwyczaił z dnia na dzień. Ale fakt jak widze dzieci w wieku Krzysia i starsze na spacerach ze smokiem to nie rozumiem tych mam :baffled: . Krzyś i Ola zresztą też smoka używają (Krzyś używał) do zasypiania, a po zaśnięciu smok ląduje poza buzią :-) .
 
Do góry