reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Dziewczyny! Mam pytanie-z jakich firm dostalyscie paczki? Bo my dostalismy najpierw z BoboVity (NUTRICIA), potem z HIPPa a dzisiaj z NESTLE (2 lyzeczki, probka kaszki bananowej, probka Misiowego Ogrodka i probka mleka). A czy GERBER tez wysyla jakies paczuszki dla dzieciaczkow z probkami? Bo nie wiem czy jeszcze czegos moge sie spodziewac czy to juz koniec milych akcentow;-)
 
reklama
Luczynko ja dostałam paczki tylko od tych 3 firm. Wydaje mi się, że jakby Gerber miał zamiar się przysłać to juz by to zrobił.;-)
 
Renee ja pytam bo nie wiem jakie firmy przysylaja a tak wogole to my bardzo pozno dostalysmy te paczki, z HIPPa w zeszlym tygodniu a z NESTLE dopiero dzisiaj :baffled: i nie wiedzialam ze mozemy kody z opakowan zbierac i cos za to dostac a z HIPPa wyrzucilam juz cale mnostwo sloiczkow, szkoda :-(
 
Ja dziś dostałam z Nestle i tam też trzeba kody zbierać ai też poszło mnóstwo do kosza...
 
Z gotowaniem tych zupek dla Maciusia na miesku, to chyba jednak jeszcze troszke poczekam, moze 2tyg, moze 1miesiac, choc Macius zaraz skonczy 6 miesiecy:tak:. I bede robic tak, ze najpierw do wywaru z warzywek bede dodawac po lyzeczce wywaru z mieska, i tak stopniowo coraz wiecej, az wreszcie beda to zupki na wywarku z mieska:tak:

Ja dostalam tylko probki z Nestle(w grudniu) i Hippa(w styczniu). Z Bobowity nie:-(.
Margolis, u mnie nie bylo zadnej inforamcji o kodach w Nestle:wściekła/y:, czy tam trzeba jakies kupony wypelniac?
 
HURRRRRRRRAAAAAAAAA!!! :-D :-D :-D Zuzia je te niebieskie mleczko!!! :-D Pierwszy raz,jak Jej je podalam,to zjadla az 225ml!!! :-D Jak nigdy. :-D I nawet po nim zaczela jesc spowrotem zupki! :-D Fakt,ze z butelki,ale dobre i to. :-D Potrafi zjesc nawet 160-180ml zupki. :-D :tak: Normalnie cuda dziala to mleczko! :-D POLECAM WSZYSTKIM NIEJADKOM! :-D :-p Kupki robi,wiec wsio jest ok. :tak: :-D

No i ostatnio tez wlasnie dostalysmy paczuszke z Nestle. ;-) :tak: :-D
 
Agutko, brawa dla Zuzanki!!! A co to za niebieskie mleczko? Pytam z ciekawosci:-)( Macius jada Bebilon na zmiane z Nan). Maciejek zupki jada lyzeczka, co mnie ogromnie cieszy, ale kaszke daje mu w butelce.
 
Royanko,Moja Zuzia tez zupki jadla lyzeczka,a pozniej przestala je jesc juz na dobre. :-( Ale odkad sie przeprowadzilysmy i zaczelam podawac Jej te niebieskie mleczko,czyli te zwykle mleko w proszku,na ktorym My bylysmy chowane ;-),to znowu zajada sie zupkami,ze hej. :-D Wkrotce tez powrocimy do lyzeczki i miseczki. ;-) Narazie lyzeczka jemy tylko deserki. ;-)
 
reklama
Do góry