reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Dzieki dziewczynki, to my chyba juz spróbujemy ;-) bo mamy juz za soba jakies 3tyg zupek warzywnych ;-)
 
reklama
Wojtus od 3 tygodni wcina zupki z mięskeim:króliczek,indyczek,kurczaczek i nawet cielęcinka:-) wszystko pasuje a najbardziej mamusina zupka z kurczaczkiem:tak: ;-)
 
My nadal na warzywnych zupkach, mamy jeszcze 5 słoiczków, następny zapas zrobię już z siakimś miąskiem, prawdopodobnie z kurczakiem lub indykiem:tak:
 
mam pytanko - w jakich proporcjach dajecie wode i mleczko, zeby kaszka byla bardziej gesta? ja mam kaszke bananowa z bobovity ale wg przepisu z opakowania to mi wychodzi kaszka bardziej do picia a nie wiem, czy my sobie mozemy ta kaszke tak do woli dosypywac???
 
Iwonko ja wsypuje na oko, tak żeby uzyskać taką gęstość jaką chcę.Tylko pamiętaj że po upływie 30 sek od wymieszania kaszka jeszcze zgęstnieje.

Gaba m mój Adaś dostaje kaszkę raz dziennie
 
hej Gaba :-) ja daje Dorotce kaszke raz dziennie, zjada mi tak z okolo 120 ml wody. kaszka jest przedostatnim posilkiem przed snem, okolo godziny 17
 
Gaba m- My narazie tylko kaszka bananowa przed snem chociaż czasem nie wystarcza mojemu głodomorkowi i trzeba cycem doprawić:tak::tak::tak::tak:
 
My kaszke tez raz dziennie wcinamy, mamy juz za soba bananową, malinowa i teraz kuplismy ta polecana przez Myche z Hippa, wniliowo-jablkowa, naprawde jest dobra, Leoś wciągnal cała miseczke od razu ;-)
 
reklama
Prawda !!! Milence też bardzo smakuje kaszka z Hippa :tak::tak:
Milenka je raz dziennie kaszę. U nas wypada to na godzinę 11.00 - 12 .00 w południe i jest to 120ml wody i 4-5 łyżek kaszki ;-)

Agutko jak apetyt Zuzi? wprowadziłaś jej to mleko??
 
Do góry