reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Ryba jak kupowałam małe paczki Bebilonu, to tak jak piszesz wszystko było o.k., jak kupiłam dużą to się zaczęły rewolucje żołądkowe.:eek: :baffled: Do Bebilonu nie wrócę bo sie strasznie pienił:wściekła/y: .

A moja mała zjada 210 mleka nie zależnie czy jest gęściejsze z kleikiem czy samo mleko.
 
reklama
U Nas tez jest tylko NAN.

A dzis rozmawialam z babka - farmaceutka z apteki naszej osiedlowej. Ona urodzila a maju swoje 3 dziecko. I powiedziala,ze spokojnie do zupki,moge dodac Zuzi brokuly albo buraczka,skoro ma juz skonczone 4 miesiace. :szok: Czy ktoras z Was podawala te warzywka do jedzenia?
 
Mju,acha,czyli brokuly sa ok. Tylko,co z tymi burakami,hm...
Jesli chodzi o zupki,to ja daje Zuzi po spacerku,jak sie obudzi,zamiast jednej flaszki. :tak:
 
Mju tak, obiadek w pełni zastepuje mleko. Ja zaczełam co prawda Neli podawać dopiero co jabłuszko ale juz w tej chwili mleczko sie jej przesuneło o całe 1,5 godz gluzej po tym jabluszku.
 
Mju,tez to kojarze... Kurcze ciekawia mnie te w zupce,bo bym jutro to zaserwowala Zuzi,jakby co...

Ps. Masz swietna ilosc postow. :-p

mju
Fan(ka)
Zarejestrowany: 03-2006
Postów: 666
 
Mju zupka siłą rzeczy zastąpi jeden posiłek mleczny, no chyba że tej zupki mała zje Ci łyżeczkę;-). Ala zjada ok 6:00 cyca , koło 8:00 herbatka,potem koło 10:00 cyc, po godzinie deserek, koło 13:00 herbatka lub soczek, ok. 14:00 120ml NANa z kleikiem lub kaszką,16:00 herbatka, ok. 17:00 cyc i po 19:00 210 ml NANa z kleikiem lub samo mleko. Ale w ciągu dnia to ona nie zjada zbyt dużo:no: , bo ja wiem ze w cycach za wiele nie mam, ale skoro jej wystarcza.:-) Myslę, że jak zacznę jej dawac zupki, to zastąpię zupką ten posiłek o 14:00. Ale jeszcze z zupkami nie będę sie śpieszyć, a Tobie lekarz zalecił już podawać Anielce zupki:confused:
Mnie tak zastanawia jak dalej bedzie z tym karmieniem cycem. Mju do kiedy planujesz karmić małą???
 
Mju nie wydaje mi się żeby Anielcia miała miec jakieś rewolucje żołądkowe;-) , ja tam daję od razu pół słoiczka deserku nawet jeśli Ala je pierwszy raz jakiś nowy deserek. Nigdy nic jej sie nie działo.;-) :-)
 
reklama
Do góry