reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Dla mnie też marchewka z jabłkiem z Hippa jest bleeeee:no:
Za to morelki hippowskie pycha! Hipp chyba jako jedyna firma robi brzoskwinie, morele i gruszki. Musimy jeszcze wypróbować te brzoskwinki i gruszki, bo morelki Alicji bardzo przypadły do gustu.
 
reklama
IGOR lubi wszystko z HIPP-a nawet ze smakiem zjadł szpinak z ziemniakami :szok: aż się sama dziwiłam , bo to jest straszne papu:baffled: takie zielone:eek:
 
Mju,z Naszymi Dziecmi,to jest tak,jak z nami - doroslakami. :-p Ja np. strasznie nie lubie watrobki (bleeeeeeeeeeeeee!!! :baffled: ),a inni za nia przepadaja. ;-) Tak samo dzieci,maja rozne potrzeby,rozne smaki. Kazde jest inne. ;-)
 
Przyłączam się do Agutki i Renee, również nie cierpie wątróbki choćby niewiem jak dobrze była przyrządzona. I też odrzuca na sam zapach.
 
reklama
To mycha witaj w klubie bo ja też lubię wątróbkę :-) Jest pyszna ;-)

Ja kupiłam malemu ostatnio Nan1 ale jeszcze mu jej nie dałam. Chciałam dawać mu po kąpieli na noc bo gorzej spał budzil się co 2h ale wstrzymałam się i wyobrażcie sobie zaczął lepiej mi sypiac więc jeszcze Nan1 poczeka Niedługo muszę mu dać spróbować żeby jadł jakieś mleko jak bede w pracy.


Dziewczyny mam pytanko czy wasze dzieci mają jakąś wysypkę czy raczej mają ładną skórę?? Bo mojego Kamilkowi wyskakuje wysypka i niewiem z czego a nic takiego nie jem żeby mu szkodziło:-( JUz nawet odrzuciłam oliwkę Bambino a kupiłam oliwę z oliwek za wskazaniem lekarki i zmieniłam proszek. Zastanawiam się czy nie zrobić mu jakiś badań to nie jest takie mocne bo znika mu jak go naoliwie ale denerwuje mnie, ze cos mu wyskakuje.
 
Do góry