reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Milenka już po maminej zupce. Bardzo się cieszę bo chyba jej bardzo smakowała :tak: zresztą jak narazie wszystkie nowości podawane łyżeczką je z apetytem, tylko przy butelce mi tak cuduje :dry: czyżby już jej mleko nie smakowało? :eek:
 
reklama
MJU chyba tylko nasze dzieci nam tak wydziwiają z tym jedzeniem co ?? ;-) można wpaść w desperację :baffled::dry:

 
Wojtuś dziś dostał dynię z ziemniaczkiem z Hippa i zjadl caly słoiczek,tak mu smakowało;-) mam nadzieję,że nie będzie mial po tym żadnych sensacji:baffled:
 
Używałam do tej pory Bebilonu najpierw 1 a teraz 2, ale musze Wam powiedzieć, że ostatnie mleko, które kupiłam jest jakieś podejrzane, mała mi po nim wymiotuje:szok: :-( no i chyba brzuszek ją troche boli:-( . A kupiłam najwiekszą paczkę czyli wyrzuciłam do kosza 35 zł.!:wściekła/y: Kurcze od momentu otwarcia tej paczki wydawało mi sie jakieś "lewe", bo ma jakis dziwny zapach, tzn. poprzednie nie pachniały niczym, no i chyba jest mniej sypkie. Ale data ważności była o.k., więc je małej dałam, bo już nie wiedziałam czy to nie są tylko moje omamy węchowe. Dzisiaj już pojechałam jej kupić NAN 2 i jest o niebo lepsze. bo się w ogóle nie pieni, a Bebilon 2 pienił się prawie tak jak Bebiko:no: . Napisałam maila do nitrici, że coś z tym mlekiem jest nie tak, zobaczymy co mi odpiszą:confused: :baffled: .Mogę odesłać im całą paczkę!:wściekła/y:
 
Moje maluchy jak dotąd uwielbiały wszystko a dziś miałam strajk - otóż szpinaku z ziemniakami z Hippa jeść nie będziemy!;-)
Mam nadzieję, że się jeszcze przekonają.... zobaczymy!

pozatym niezbyt im smakowała marchewka z jabłkiem z Hipp ale jak ją wymieszałam z dodatkowym słoiczkiem jabłka to wcinały jak nie wiem.:-)
 
Renee,bardzo dobrze zrobilas! A NAN2 jest super. :tak:

Margolisku,ta marchewka z jablkiem z Hippa jest strasznie niedobra. :baffled: Ja to wyrzucilam - sale szczescie dostalam darmowa probke,wiec kasa nie poszla na marne. ;-)

A ja dzis dolozylam do zupki Zuzi kawalek pietruszki - i rowniez Jej baaaaardzo smakowalo. :-D :tak:
 
Ja też dziś kupiłam Oli NAN2 i trochę była zdziwiona, że to nie mleczko mamusi ale zjadła.
Musze ją trochę do butli przyzwyczajać bo jak pójdziemy do tego naszego sklepu to przeciez nie będę przy ludziach z gołymi cyckami paradować :-)
 
reklama
Do góry